Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Įtraukusis darnumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Įtraukusis darnumas - dar viena valdžiakalbės frazė, apie kurią niekas nieko negali paaiškinti. Spėjame, kad čia kažkoks darnumas, kur neaišku kas kažkaip susidarnina su neaišku su kuo, o gal susidurnina. Bet visa šitai su kažkokiu įtrauktumu, o gal gi su įtrauktimi. Kas čia ką į kur įtraukia - nealabai aišku.

Mes spėjame, kad įtrauktumas čia šioje frazėje yra maždaug toksai pats gilus ir beprasmis, kaip bedugnėje šiknoje, į kurią ką nors jei jau įtraukia, tai atgal iš jos išlįsti jokių šansų nėra. O štai darnumas - tai matyt čia toksai, kur darniai su kažkuo įsitraukia kažkas.

Paprastai žodis "darnumas" taikomas, kai ką papuola bandoma apjungti su kuo papuola, pvz., dviračius su troleibusais ir neįgaliaisiais, ar kokias nors saulės elektrines su mokyklomis ir siaurinamomis gatvėmis. Žodžiu, kad gautųsi koks nors kratinys bet ko su bet kuo. Tai čia taip galime nuspėti, kad įtraukusis darnumas - tai toksai, kur jau kai įtraukia - tai išsyk viską iš karto, giliai, negrįžtamai ir beprasmiškai, kaip kokia nors šizofrenija.

Čia mes linkime įvairiems valdininkams ilgos, įdomios ir sėkmingos įtraukiojo darnumo kelionės į EN.