Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Apache

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš "Apache")
Jump to navigation Jump to search
Indėnų sraigtasparniai - Boeing Apache AH-64

Apache - kažkokios išmirusios indėnų genties paskutiniai žodžiai internetuose bei karinėje technikoje. Niekas nežino geri tie žodžiai ar blogi, tačiau pseudointelektualams vaikystėje prisiskaičiusiems Vinetu bei Harka vien genties pavadinimas įvaro baimę. O kur dar plunksnų pėdsakai?

Apache - sraigtasparnis

Tiksliau šitas sraigtas vadinasi AH-64 APACHE. Gamina jį amerikonų BOEING kontorėlė, kuri ir keleivinius lėktuvėlius daro. Kiek patyrę kareiviai tą mašineriją tiesiog vadina skraidančiu tanku. Yra dėl ko, nes jis ginkluotas:

  • berdanke priekyje, kuri sukinėjasi su pirmojo piloto žvilgsnio krytimi. Bais geras 30 mm šautuvėlis, kuris šnioja babajų galvas kaip dera.
  • po sparnų kabo hellfire valdomos raketikės, kurios skrenda ten, kur tik pamano taikytojas. Jų būna visokių rūšių, tad detaliai nepasakosime, ba tai paslaptis baisinė yr.
  • dar po sparnais sukabinta devynios galybės nevaldomų raketų, kurios tad irgi duoda į kailį visiems demokratijos priešams.

Amerikonai nėra durni - jie šituos sraigtus prakala tik saviškiams. Lopams dėl brangumo ir dėl slaptumo visokio jie neparduodami. Jų esama pas britus, danus beigi žydus. Pastarieji juos prisabačino dar vienos rūšies valdomoms raketikėms ir susieję su palydovais puikiai išskerdė krūvą Hezbollah viršininkų idant tie nelaidytų savo iš vamzdžių pagamintų raketų žydams ant galvų.

Tas sraigtas yra didelis baisumas visokiems juodašikniams, babajams, talibams ir kitiems nedorėliams. Jie apačį vadina šaitanu.


Apache - serveris

Indėnų internetai

O dar Apache - tai toksai HTTP serveris, kuris eina ant visokių UNIX ir Linux. Tai štai ir Pipedija, pasirodo, servuojama ant kažkokio Apache serverio, ant kurio sukasi PHP ir MySQL, o gal ir dar galai žino, koksai biesas. Ant to bieso ir dirba Mediawiki, o jau ant jo - ir Pipedija.

Sako, kad Apache išties vadinasi ne nuo indėnų, o nuo to, kad buvo paprastas mažas HTTP serveriukas su daugybę bugų ir labai mažai navarotų. Tai visokie UNIX programeriai vis leido tai pataisymus, tai pagerinimus - patch. Galų gale gavosi neaišku kokia serverio versija, kur tų pataisymų buvo daugiau, nei pirminio kodo. Tai visi laidė bajerius, kad a patchy server, o kai sugalvojo, kad reikia tam daiktui pavadinimo - tai ir pavadino - a patchy, o jau tada susimaišė rašyboje ir gavosi Apache.