Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Unfollowlandija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:24, 26 gegužės 2020 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Unfollowlandija - alternatyvios realybės gyvenvietė, kurioje gyvena iliuminatų valdžia nepatenkinti žmonės. Panašu, kad tokių gal ir nelabai mažai, bet dar daugiau - tokių, kurie iš šiųjų šaiposi visaip. Tai šitie laikytini netikrais.

Unfolowlandijos gyventojai - vieninteliai Žemėje jie nesiskiepija ir neturi implantuotų nanočipų, kad centrinė valdžia jų negalėtų kontruoliuoti 5G signalu.

Veikia nacionalinis transliuotojas Minfo. Mokslo, politikos, aktualijų transliavimu užsiima ir PressJazz, kurią įkūrė Kazimieras Juraitis.

Karts nuo karto išmintimi jie dalinasi Feisbuko grupėje „UNFOLLOW 15 min.lt“, kurią įkūrė Maksimalietis, įsižeidęs ant 15min dėl sąmokslo su Feisbuku. Dar jis renka parašus po peticija Lietuvos Seimui, kad Feisbuko faktų tikrintoju nebūtų 15min. Kaip kitaip skleisti žinią, kad vitaminas C gydo koronavirusą?

Ši grupė išsiskiria tuo, kad visi jos nariai vartoja vaizdingą žodyną, o retai pasitaikančias gramatines ir skyrybos klaidas galima būtų suversti nuovargiui. Iš jų reikia pasimokyti ir pagarbos netradicinės orientacijos ir pažiūrų asmenims.