Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Unfollowlandija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Unfollowlandija - alternatyvios realybės gyvenvietė, o gal netgi ir pseudovalstybė arba netgi gal ištisa alternatyvi realybė, tokia grupė Unfollow 15min.lt, kurioje gyvena iliuminatų valdžia nepatenkinti žmonės. Panašu, kad tokių gal ir nelabai mažai, bet dar daugiau - tokių, kurie iš šiųjų šaiposi visaip. Tai šitie laikytini netikrais.

Unfolowlandijos gyventojai - vieninteliai Žemėje jie nesiskiepija ir neturi implantuotų nanočipų, kad centrinė valdžia jų negalėtų kontruoliuoti 5G signalu. Tuo tikslu visi šieji bei į juos panašūs buriasi į grupes - visos planetos mastu į QAnon, betgi Lietuvos mastu - tik į LTAnon. Tenai susibūrę, toliau dalinasi savo visokiomis blėnimis, kol galutiniai vieni kitiems protą praknisa tiek, kad ima eiti į gatves, protestuodami prieš kokias nors nesąmones.

Veikia nacionalinis transliuotojas Minfo. Mokslo, politikos, aktualijų transliavimu užsiima ir PressJazz, kurią įkūrė Kazimieras Juraitis.

Karts nuo karto išmintimi jie dalinasi Feisbuko grupėje „UNFOLLOW 15 min.lt“, kurią įkūrė Maksimalietis, įsižeidęs ant 15min dėl sąmokslo su Feisbuku. Dar jis renka parašus po peticija Lietuvos Seimui, kad Feisbuko faktų tikrintoju nebūtų 15min. Kaip kitaip skleisti žinią, kad vitaminas C gydo koronavirusą?

Ši grupė išsiskiria tuo, kad visi jos nariai vartoja vaizdingą žodyną, o retai pasitaikančias gramatines ir skyrybos klaidas galima būtų suversti nuovargiui. Iš jų reikia pasimokyti ir pagarbos netradicinės orientacijos ir pažiūrų asmenims.