Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ugnius Kiguolis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
'''Ugnius Kiguolis''', dar kartais būdavo žinomas, kaip '''Ugnius Kyguolis''', '''Ungius Knyguolis''' ir panašiai, o tarp senų [[konfos|konfų]] dalyvių būdavo žinomas kaip '''Jurgitas'''. Dabar gi - garsus [[antivakseris]] ir kovotojas už teisybę.
+
'''Ugnius Kiguolis''', negeranorių dabar dažnai pavadinamas kaip Kugelis, nors visai jis nepanašus į skanųjį [[kugelis|kugelį]]. Dar kartais anksčiau Kiguolis būdavo žinomas, kaip '''Ugnius Kyguolis''', '''Ungius Knyguolis''' ir panašiai, o tarp senų [[konfos|konfų]] dalyvių būdavo žinomas kaip '''Jurgitas'''. Dabar gi jis - garsus [[antivakseris]] ir kovotojas už teisybę.
  
Kadaise seniai Ugnius populiarus buvo [[konfos|konfose]], kartais ten buvo tapatinamas ir su [[Shkėma]], bet labai klaidingai, nes tokio poetinio polėkio niekuomet neturėjo, o panašus buvo tiktai savo kalbų nesąmoningumu. Dar ten turėdavo kažkokį nerišlų ryšį su [[Galvos Daktaras|Galvos Daktaru]] ir [[Bone Daddy]], nes abu šieji labai smarkiai iš Ugniaus lazdavodavosi.
+
Kadaise seniai Ugnius Kiguolis populiarus buvo [[konfos|konfose]], kartais ten buvo tapatinamas ir su [[Shkėma]], bet labai klaidingai, nes tokio poetinio polėkio niekuomet neturėjo, o panašus buvo tiktai savo kalbų nesąmoningumu. Dar ten turėdavo kažkokį nerišlų ryšį su [[Galvos Daktaras|Galvos Daktaru]] ir [[Bone Daddy]], nes abu šieji labai smarkiai iš Ugniaus lazdavodavosi.
  
Ugnius Kiguolis - labai protingas, dvasingas, doras, už [[teisybė|teisybę]] einantis žmogus, labai vertas pagarbos ir mes jį labai gerbiame. Jei kas nors čia kažką ne taip parašė, tai tik iš durnumo, o ne dėl kokių kitų priežasčių, nes viskas, kas negero - tai [[netiesa]] ir [[gandai]] kažkokie.
+
Ugnius Kiguolis - labai protingas, dvasingas, doras, už [[teisybė|teisybę]] einantis žmogus, labai vertas pagarbos ir mes jį labai gerbiame. Jei kas nors čia kažką ne taip parašė, tai tik iš durnumo, o ne dėl kokių kitų priežasčių, nes viskas, kas negero - tai [[netiesa]] ir [[gandai]] kažkokie. Visą blogė platina tie... kaip ten jie - [[alopatai]] ir jų pakalikai!
  
 
O šiaip - [[gandai]] kažkokie sklando, esą realiai Ugnius Kiguolis - šou biznio milijonierius, kartais kai kurių negerbėjų melagingai pavadinamas [[pispankiai|pispankiu]], turi kelis didelius [[internetai|internetus]] ir dar kažkokią "Tipo grupę", su kuria kažką dainuoja, bet neišpopuliarėja. O anksčiau buvo tokioj grupėj "[[Naujieji Lietuviai]]" - su ja ir išpopuliarėjo, bet kai liūdnai atsitiko taip, kad žuvo pora jų narių, tai tos grupės ir neliko. Tai dabar anas skelbiasi, esą ta grupė buvo "Tipo grupė", ale tuo tik jis pats gal "Tipo tiki"...
 
O šiaip - [[gandai]] kažkokie sklando, esą realiai Ugnius Kiguolis - šou biznio milijonierius, kartais kai kurių negerbėjų melagingai pavadinamas [[pispankiai|pispankiu]], turi kelis didelius [[internetai|internetus]] ir dar kažkokią "Tipo grupę", su kuria kažką dainuoja, bet neišpopuliarėja. O anksčiau buvo tokioj grupėj "[[Naujieji Lietuviai]]" - su ja ir išpopuliarėjo, bet kai liūdnai atsitiko taip, kad žuvo pora jų narių, tai tos grupės ir neliko. Tai dabar anas skelbiasi, esą ta grupė buvo "Tipo grupė", ale tuo tik jis pats gal "Tipo tiki"...

21:26, 3 vasario 2020 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ugnius Kiguolis, negeranorių dabar dažnai pavadinamas kaip Kugelis, nors visai jis nepanašus į skanųjį kugelį. Dar kartais anksčiau Kiguolis būdavo žinomas, kaip Ugnius Kyguolis, Ungius Knyguolis ir panašiai, o tarp senų konfų dalyvių būdavo žinomas kaip Jurgitas. Dabar gi jis - garsus antivakseris ir kovotojas už teisybę.

Kadaise seniai Ugnius Kiguolis populiarus buvo konfose, kartais ten buvo tapatinamas ir su Shkėma, bet labai klaidingai, nes tokio poetinio polėkio niekuomet neturėjo, o panašus buvo tiktai savo kalbų nesąmoningumu. Dar ten turėdavo kažkokį nerišlų ryšį su Galvos Daktaru ir Bone Daddy, nes abu šieji labai smarkiai iš Ugniaus lazdavodavosi.

Ugnius Kiguolis - labai protingas, dvasingas, doras, už teisybę einantis žmogus, labai vertas pagarbos ir mes jį labai gerbiame. Jei kas nors čia kažką ne taip parašė, tai tik iš durnumo, o ne dėl kokių kitų priežasčių, nes viskas, kas negero - tai netiesa ir gandai kažkokie. Visą blogė platina tie... kaip ten jie - alopatai ir jų pakalikai!

O šiaip - gandai kažkokie sklando, esą realiai Ugnius Kiguolis - šou biznio milijonierius, kartais kai kurių negerbėjų melagingai pavadinamas pispankiu, turi kelis didelius internetus ir dar kažkokią "Tipo grupę", su kuria kažką dainuoja, bet neišpopuliarėja. O anksčiau buvo tokioj grupėj "Naujieji Lietuviai" - su ja ir išpopuliarėjo, bet kai liūdnai atsitiko taip, kad žuvo pora jų narių, tai tos grupės ir neliko. Tai dabar anas skelbiasi, esą ta grupė buvo "Tipo grupė", ale tuo tik jis pats gal "Tipo tiki"...


Gandai visokie

Turėjo bobą, irgi iš Prienų kilusią Jurgitą, kuri verčiasi demonstruodama ant podiumų savo ploską kūną už pinigus. Išsukęs Jurgitai sukurtą tinklalapi "jurgita.com" iki nepadorių aukštumų Googlės paieškos sistemoje, Kiguolis nerealiai pasikėle ir interneto forumų dalyvių 2003 metais buvo perkrikštytas „Jurgitu“. Atsidėkodama už reklamą, Jurgita tapo Jurgito žmona, tuo tarpu "jurgita.com" dabar naudojamas kažkokių pobaisių bobų fotkėms kaupti ir pardavinėti.

Tai toksai ir buvo biznis. Ale paskui tas biznis užsilenkė ir kažkaip jį išsinešė žmona, tai dabar kažkokia Firmus Medicus tik dirba, tai ta kuo užsiima - niekas mums paaiškinti negalėjo, o iš puslapio nesupratome, nes kokia tai homeopatija, biorezonansas, kova prieš skiepus ir panašiai.

O šiaip, Ugnius savas bičas, normaliai. Manome, kad jeigu jam ir nepadėjo elektrokonvulsinė terapija, tai gal padėjo kokios gydomosios žolelės ar tabletės, ar šiaip kokios priemonės, nežinom.

Nuorodos

  • http://www.kiguolis.com/ - Asmeninis Ugniaus blog'as, kuriame kažkas už jį spam'ina, kad jo projektai uždirbtų dar daugiau babkių;