Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edmundas Jakovlevas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Edmundas Jakovlevas - anoksai gal koks suteneris bus, nes teisiamas buvo už stogavimą kažkokių nepilnamečių prostitučių, katras dar ir narkotikais maitinęs, kažkokiame Garliavos viešnamio filiale, katras buvo pačioje Laisvės alėjoje. Su anuo dar kažkoksai Vitalijus Gončiarovas buvo susijęs per tuos narkotikus visokius.

Kaltinamas narkotikų laikymu su tikslu parduoti ir kitokiais nusikaltimais, o per tas nepilnametes dar susietas ir su anokiu Elviu Bendoraičiu. Anksčiau tas pats Edmundas Jakovlevas buvo teistas ir už šaunamojo ginklo laikymą, vagystes bei kažkokius plėšimus.