Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Elvis Bendoraitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Elvis Bendoraitis - ana kaip koks Elvis Preslis pavadintas buvo, ale štai gi kelis kartus teistas, vėlei berods 13 metų nuteistas, už tatai, kad Garliavoje sukūrė nepilnamečių viešnamį, kur mažametės smagino klientus, nors kai kurioms netgi po 13 o gal ir dar mažiau metų tebuvo.

Taip kad tuo pagarsėjusiuoju Garliavos viešnamiu ir pagarsėjo paskui. Ai, dar ten buvo kažkokios visokios kalbos, kad patsai Aidas Venckus jį gynęs, kad tos mergaitės negalėjusios teisingų parodymų dėl įtraukimo į prostituciją duot, todėl joms reikia psichiatrinės ekspertizės kažkokios, kad nesąmonių apie Elvį Bendoraitį nepasakotų teismui.

Be visokių dar smulkesnių kaltinimų, Elvis Bendoraitis buvo kaltinamas ir viešnamio organizavimu, vadovavimu, narkotikų platinimu kažkokiu, sprogmenų laikymu ir dar kažkuo.