Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edita Šerelienė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
[[Vaizdas:Telemanija_edita_s.jpg|250px|thumb|right|Teletabijos vadovė Edita Šerelienė, tarp dundukų žinoma, kaip ''neringa'',  ''laila''  ir  ''rasa'']] '''Edita Vilimaitė Šerelienė''' - [[blondinė|šviesiaplaukė]]-[[dundukai|dundukė]], įgimtą komikės talentą kažkodėl užsiuvusi kažkokios UAB "Telemanija" direktorės kėdėje.
+
[[Vaizdas:Telemanija_edita_s.jpg|250px|thumb|right|Teletabijos vadovė Edita Šerelienė, tarp dundukų žinoma, kaip ''neringa'',  ''laila''  ir  ''rasa''. Nuostabiai juokinga motera...]] '''Edita Vilimaitė Šerelienė''' - [[blondinė|šviesiaplaukė]]-[[dundukai|dundukė]], įgimtą komikės talentą kažkodėl užsiuvusi kažkokios UAB "Telemanija" direktorės kėdėje.
  
  

18:05, 26 vasario 2010 versija

Teletabijos vadovė Edita Šerelienė, tarp dundukų žinoma, kaip neringa, laila ir rasa. Nuostabiai juokinga motera...
Edita Vilimaitė Šerelienė - šviesiaplaukė-dundukė, įgimtą komikės talentą kažkodėl užsiuvusi kažkokios UAB "Telemanija" direktorės kėdėje.


Kuo garsi ant Lietuvos ta Edita Šerelienė?

Ogi dviem dalykais:

Kai išsiuntinėjo visai Lietuvai savo pasirašytą komercinį pasiūlymą dėl nelegalios veiklos - paslėptos komercinės reklamos talpinimo TV laidose.[1] Taip tiesiai šviesiai ir parašė:

"..laidoje Užsakovui pageidaujant, talpiname ir paslėptą reklamą,.."

Tai pamatę tokius tiesiai šviesiai oficialiame dokumente dėstomus dyvus Garbingos žiniasklaidos korifėjai baisingai pasipiktino ir pradėjo klausinėtis, kada gi sulauks komercinių pasiūlymų įsigyti tepamo ant batono heroino ar homoseksualaus sekso su pristatymu į namus?

Tai Račas anuos nudžiugijo savo bloge:

"..jau artimiausiu metu Telemanija laidų BTV eteryje nebekurs. Tai gerai. Dar geriau būtų, jei Telemanija laidų nebekurtų nė vienoje televizjoje."

Iš direktorės - į dundukų gretas

Ir štai tada tame bloge pasirodė nauja dundukė neringa aka laila aka rasa, katra pavarė ant vargšo Račo maždaug tokiais komentarais:

"VAAAUUU, matau vyras “rimtai” nusiteikes.Reikes pasiziureti kas jau esate toks.Pasizuresime ir Jusu reputacija.Labai idomu pasidare.Ar nemanote, kad aukstai kiles, skauuudziai krisite???"
"..prisi…sss Jus, kaip katinas i miltus ir tylite arba, kaip strutis galva i smeli, o uzpakalis kyso"
"..as moku bendrauti ne tik su “LOCHELIU” dunduku priesu, bet ir su savo Uzsakovais"
"..maciau paskelbta balsavima.Tikrai balsuociau uz nominacija metu “LOCHELIS”"

Ale bet tačiau Račas ir jo ištikimi dundukai tik balsiai žvengė iš tokių vargšės komentarų beigi grasinimų ir pirštais aną badė.

Vienintelis Fredis* - ir tai pareigos vedamas - jai pritarė ir nuobodžiai, be entuziazmo bumbėjo ant socialisto Račo, kad anas pagavęs už Editos Šerelienės Nematomos Rankos riboja paslėptos reklamos laisvę televizijose...

Edita ir Teisinkai rašo Skundą

Ir tada Edita Šerelienė - nebūtu blondinė - sugalvojo genialų ėjimą!

Prisiminusi, kaip mokykloje apskūsdavo kokį išdykaujantį berniuką tamstai mokytojai ir anam gerokai kliūdavo į kailį, pamanė, kad tas pats triukas galioja ir suaugusiųjų pasaulyje.

Tai pasitarusi su Išmintingaisiais Teisininkais (gal net su pačiu Kurmazu?) ir parašė skundą ant Račo LRT Tarybos pirmininkui G.Ilgūnui, katrame pasigyrė, kad nėra teista ir laiku moka visus mokesčius ir neturi jokių nuobaudų dėl darbo kokybės. O ir iš kur gi jų bus, kai ji pati sau direktorė?

Skunde Edita griaudžiai rašė: [2]

"A.Račas, grasina padaryti viską, kad UAB’Telemanija” t.y. „mažos įmonės” niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje. Taip pat grasina sugadinti Įmonės reputaciją arba tikisi bent Įmonės materialinių nuostolių, (publikuotų grasinimų kopiją pridedu).

Esame pasipiktinę A.Račo ..grasinimais...konkrečiais veiksmais ... Pasikonsultavę su Teisininkais, .. prašome: Įpareigoti A.Račą pasiaiškinti dėl Jo išsakytų grasinimų.."

Bet receptai, kurie puikiai veikė vaikų darželyje ar pradžios mokykloje, suaugusiųjų gyvenime pasirodė beprasmiški.

LRT vadas Ilgūnas ilgai kraipė galvą skaitydamas tą Editos ir Teisininkų skundą, o galiausiai uždėjo rezoliuciją: "Iškviesti pas mane Artūro Račo tėvus, kad anie pasiaiškintu dėl sūnaus auklėjimo - kodėl anas skriaudžia mergaites. Negi nepamokino, kad negražu?"

Rezultate šventė atėjo ir į Račo daržą. Štai kaip anas aprašė tą puikią dieną:[3]

"..užbaigiau vieną gana seniai kabėjusį darbą – nedidelį, bet senokai nedavusį ramybės.

... UAB “Telemanija”, kuriai Spaudos radijos ir televizijos rėmimo fondas anksčiau buvo nusprendęs skirti 40 000 litų paramą, ir kuri siūlė užsisakyti paslėptos reklamos, paramos šiais metais negaus.

Sakyčiau, labai geras sprendimas.

Teletabija liko be valdiškų pinigų

Kam geras, o kam ir nelabai. Juk vargšė Edita liko be 40 tūkst.lt valdiškų pinigų! Ar jūs, mieli Pipedijos skaitytojai, nenuliūstumėte tokiu atveju?

Mes tai nenuliūstumėm nebent tada, jei tuos sutaupytus pinigus Račas būtų pramušęs perduoti mums, Pipedijai, kaip padoriausiai beigi garbingiausiai internautinės žiniasklaidos priemonei ant Lietuvos! Ale sulauksi tu....

Taip ir liko Edita Šerelienė be valdiškų pinigų, užtat plačiai pagarsėjusi Lietuvos internetuose savo neabejotinais komikės talentais. Jei sunkmetis greit nesibaigs arba jeigu Račas daves tą jos UAB Teletabiją iki bankroto, tai ana nesunkiai ras darbo Dviračio šou, juolab tenykščiai visvien į seimą pabėgo.
  1. http://racas.lt/telemanija-komercinis-pasiulymas/#comment-50510
  2. http://racas.lt/del-a-raco-grasinimu/#comment-52210
  3. http://racas.lt/puiki-diena/#comment-52219