Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

David Krycko

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:40, 26 balandžio 2012 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

David Krycko yra jaunas, bet perspektyvus redagtorius iš portalo Laukinės Žasys, rašantis[1] ten kol kas lengvesnius tekstus, kol situaciją kontroliuoja kiti. Kadangi ten yra viršininkas Andrius Užkalnis, tai daugelis yra linkę identifikuoti Davidą su juo, ir net skleidžia prasimanymus, esą tai Užkalnio alter ego per visus lietuviškus internetus.

Iš tiesų Davidas Krycko yra jaunas, entuziastingas žydų tikėjimo vilnietis, per pažįstamus priimtas į dozniai finansuojamą (iš Jeruzalės) "kulinarinių apžvalgų" portalą "Laukinės žąsys", per kurį atplaunama Shin Bet skiriama finansinė parama įvairiems darbeliams Lietuvoje.

Davidas yra neteistas, neturi blogų įpročių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.laukineszasys.lt/author/krycko/