Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laukinės Žąsys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Laukinės Žasys)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Natūralios gamtinės laukinės žąsys skrenda aiškia kryptimi - kuo toliau nuo Andriaus Užkalnio, nes tasai aiškiai jas nori paversti keptomis žąsimis, nes laukiniai paukščiai žymiai skanesni

Laukinės Žąsys - tai stebėtinai kontroversiško pobūdžio naujas portalas, kurį kažkokiose kančiose išgimdė Andrius Užkalnis. Matyt, kad tai buvo kančios dėl alkio ir kulinarinio pasitenkinimo, nes portalas šitas apie maistą ir visokius vertinimus. Aiškiai tasai prakeiktasai visų mąstančių ir dvasingų žmonių košmaras Andrius Užkalnis padarė viską išvirkščiu būdu ir vietoje to, kad paprašytų kur nors geresnio maisto ar šiaip rinktųsi, kur eit, tai ėmė ir pradėjo reikalauti, kad visi kabokai ir kitos užkandinės prisitaikytų prie jo asmeninių poreikių.

Šitoksai naglumas yra nedovanotinas, nes Lietuvių liaudies valgiai čia patiria aiškią diskriminaciją ir yra mindomi purvinais čebatais vardan kažkokių hamburgerių ir pigaus alkoholio kaip kad kažkokis bulgariškas vynas, kuris pagal anuos autorius turi būti paduodamas prie maisto, nes jei paduotos bus kokios nors kitos rūšys, tai tada autoriai labai užpyks ir iškeiks, apsimesdami žinovais, o išties tiktai iš skūpumo, nes geri gėrimai jiems neįperkami.

Todėl čia nereklamuojame to interneto, nes ne vieta tenai normaliam paprastam žmogui, nes ten tik visokie protukai ir panašiai vaizduoja protingus, bet tokie netgi Pipedijos neskaito, nes argi galima to iš jų norėt? Jie gi net neskiria cepelinų nuo kotletų.

Laukinių Žąsų autoriai

Slapta kamera nufotografavo kas matosi ant tų Laukinių žąsų autorių rankų

Be paties Laukinių Žąsų Vyriausiasiojo Redagtoriaus Užkalnio, portale rašo daug abejotinų asmenybių: jaunas, bet jau "pagarsėti" spėjęs aršus sostinės semitas ir galimai sionistas David Krycko, enigmatiškoji L.B.Coliukė, apie kurią informacija slepiama, liūdnos reputacijos žurnalizdas Audrius Bačiulis, geresnio pritaikymo savo liūdniems "talentams" nerandantis Rokiškis Rabinovičius, visus užtrolinęs nipadecki ir seilėtomis supertėtuko klišėmis orą virpinantis Skirmantas Tumelis, garsus Artūro Račo blog'o dundukas Aidas Puklevičius, brangiai apmokama restoranų "sudirbinėtoja" Miglė Makauskaitė, už kurios angeliškos išvaizdos[1] slepiasi negailestingi kritikos kirčiai, sukritikavusi restoraną "Tores" taip, kad jo vadovas net rašė apie šiuos bespredielus lietrytyje[2].

Nepatikrintais duomenimis (nes internete šie duomenys nėra viešinami), purvinimo kampanijas bei saldžialiežuvius apglostymus Laukinėse Žąsyse organizuoja gražios išvaizdos, bet abejotinos moralės vyr. viešųjų ryšių vadybininkė, kurios žinomas tik prisijungimo vardas KIX. Kaip sakoma, atitiko kirvis kotą, o čia kirvelis nors prie žaizdos dėk.


Laukinių Žąsų pavadinimas

Pretenzingai skambantis laukinių žąsų pavadinimas yra savo kilme nukreiptas į kažkokią pasaką apie kažkokį nykštuką Nilseną, kuris prisirišo prie kažkokios laukinės žąsies kojos, o paskui buvo medžiotojų kartu su visa ta žąsimi nušautas ir iškeptas kartu su kita laukine paukštiena kažkokiame prabangiame pokylyje.

Tokia istorija aišku labai yra pretenzija į kažkokį iškilnumą ir pasikėlimą bei geras manieras, kaip pas kokius pseudointelektualus, bet savo tikrąja esme tik parodo dvasinį organizatorių skurdą. Tai kažkoks nesusipratimas ir melagingas, apsimestinis vaizdavimas.


Laukinių Žąsų kaltinimai korupcija

Ne be pagrindo sklando gandai beigi šnekos, kad šiame Laukinių Žąsų internete geriausius vertinimus gauna tie restoranai, kurie iš anksto susitaria šlamančiaisiais su Redagtorium Užkalniu. Tik tokiais būdais sau gavo puikius įvertinimus kai kurios abejotinos reputacijos vietos, kur, kaip sakoma, kepsnio ir alkanas šuo neėstų. O prašom portalas juos išgiria, išliaupsina, ir dar prideda nuotraukų. Kažin, ar bereikia minėti, kad nuotraukos būna pasivogtos internetuose, nes tos pačios prastos vietos juk taip maisto nepagamintų, kaip gražiai jis patiektas.

Nepatikrintais teigimais, daug kas yra girdėję, kaip Laukinių Žąsų Vyriausiasis Redagtorius Užkalnis nedviprasmiškai užsimindavo padavėjoms: tai kaip jums atrodo, kas geriau, ar kad jūs man trigubai didesnę porciją atnešat už vienos kainą ir alų pilat po kelis kartus, ar bus geriau, kad koks straipsnelis pasirodys? Ir padavėjos tuojau supranta, apie ką šneka.

Retais atvejais, kai restoranai beigi kavinės nepasiduoda, tai pasirodo tokios apžvalgos, kad, kaip sakoma, "mama ne goriuj", ir bet kokie bandymai atstatyti tiesą viešojo maitinimo įmonėms baigiasi apverktinai, nes Laukinių Žąsų Vyriausiasis Redagtorius Užkalnis apdairiai yra bičiulis su Artūru Zuoku, o čia, kaip sakoma, komentarai nereikalingi. Viskas siūta baltais siūlais: ir Laukinių Žąsų Vyriausiasis Redagtorius Užkalnis, ir jo sėbras Algis Greitai "kovoja" su grafičiais Vilniaus mieste, apsimesdami neva radikalesniais, nei pats Zuokas[3], ir tokiu būdu apvilkdami viską dūmais ir migla, o už tos miglos girdėti žąselių gagenimas ir šiugžda banknotai.

Kad ne viskas taip paprasta, kaip kai kam norėtųsi, kad būtų, įrodo ir paprastas faktas, kad Laukines Žąsis proteguoja ne kas kitas, o Lietrytis[4]. Čia jau viskas, kaip sakoma, siūta baltais siūlais.

Nepatvirtintais duomenimis, teigiama Laukinių Žąsų apžvalga kainuoja nuo 500 iki 1000 JAV dolerių, plius, be abejo, nemokama vakariene Užkalniui ir vienai iš tų merginų, kuri ateina su juo (kas savaime daug nekainuoja, nes būdamos kūdos, tos pieštukinės tuštutės valgo nedaug ir išgeria tik vieną kitą bokalą šampano, mirksėdamos blakstienomis); "penkių žąsų" įvertinimas kainuoja jau brangiau.

Upd. nepatvirtintais duomenimis visi visokie restoranai, kavinės ir kabokai turi pasirinkimą: susimokėti ir apie juos tada bus bent jau išvis neparašyta. Apie tai, kad būtų parašyta ne taip blogai, kad žmonės lankytis nustotų - tai kainos, žinokite, tiktai kyla.


Laukinių Žąsų skonis

Redaktorius visom išgalėm siekia, kad būtų suniekinti, sumenkinti, ir galimai netgi pažeminti visokie šeimos verslai (tuo pat metu visokius korporatyvinius šėrimus išaukštinant), ir to tikslo siekime jokių priemonių nesibodima. Štai, pavyzdžiui, kokiais prakeiksmais prapliupo pats vyr.redaktorius:

F*ck visą šitą socialistinės aptingusios mezzogiorno Europos kilnių ubagų ir work and life balance kultą, f*ck ir to kulto koplyčias ir maldos namus: visas tas pikolas kanopas su jų moody ir touchy feely šeimininkais ir forever uždarytom durim ir visą jų nekompetentingą apsileidimą, f*ck visas jaltas Žvėryno izbuškose, kur pachmielnas šefas atsivelka į darbą jau po to, kai prasideda darbo laikas, ir pavėpus barmenė klausia epinio klausimo: “O tai jūs šiaip pavalgyti atėjote?“, ir ta pačia kryptimi teeinie visi ironiški interjerai iš sulūžusių tarybinių baldų ir meniu, surašyti taukinuose mokykliniuose sąsiuviniuose, ir restoranai, kur vakaro pabaigoje yra tik trys buteliai alaus, nes neatvežė, ir visos mažybiniais pavadinimais kepyklėlės, krautuvėlės ir bezdyklėlės – vien dėl savo pavadinimėlių, kaip ir kavinukės ir restoranėliai, kurie didžiuojasi tuo, kad yra maži, silpni, mieli ir nišiniai.

Aš turiu jums nišą: nišą sienoje, į kurią galite eiti ir užsimūryti kartu su savo apsiseilėjusia, meiliai čepsinčia, šypsniukais apkaišyta klientūra.[5]Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://plus.google.com/105217864617918683957/posts
  2. http://www.lrytas.lt/-13378417531337577359-tores-neprarado-vilties-ir-tik%C4%97jimo-v%C4%97l-atsistoti-ant-koj%C5%B3.htm
  3. http://protokolai.com/2012/06/03/tepliotojams-reikia-ne-nuolaidu-tik-bausmiu/
  4. http://www.lrytas.lt/-13348452881332542360-a-u%C5%BEkalnio-restoran%C5%B3-kritika-ne-baus-o-ugdys.htm
  5. http://www.laukineszasys.lt/apzvalgos/pusryciai-sostineje-cozy-kala-zudancia-vieta-ir-keistais-privalumais/