Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Brazauskas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(date added)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
 
[[Vaizdas:Brazauskas.jpg|200px|thumb|right|Algirdas Brazauskas]]
 
[[Vaizdas:Brazauskas.jpg|200px|thumb|right|Algirdas Brazauskas]]
 +
 +
:: Pirmasis po [[Nepriklausomybė]]s atkūrimo [[Lietuva|Lietuvos]] [[Prezidentas]] [[1932]] - [[2010]]
 +
 +
 
'''Algirdas Brazauskas''', anas dar ir Mykolas, kaip neretas įvardina - '''Lietuvos Didysis Kunigaikštis Algirdas Antrasis'''. Rimtas Diedas, jo bijo ar bent bijojo vienu metu [[Lietuva|Lietuvoje]] visi likę žmogai.
 
'''Algirdas Brazauskas''', anas dar ir Mykolas, kaip neretas įvardina - '''Lietuvos Didysis Kunigaikštis Algirdas Antrasis'''. Rimtas Diedas, jo bijo ar bent bijojo vienu metu [[Lietuva|Lietuvoje]] visi likę žmogai.
  

22:12, 26 birželio 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algirdas Brazauskas
Pirmasis po Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos Prezidentas 1932 - 2010


Algirdas Brazauskas, anas dar ir Mykolas, kaip neretas įvardina - Lietuvos Didysis Kunigaikštis Algirdas Antrasis. Rimtas Diedas, jo bijo ar bent bijojo vienu metu Lietuvoje visi likę žmogai.

Į paviršių Brazauskas išplaukė per Dainuojančią Revoliuciją, 1988 nuspyręs nuo Olimpo Ringaudą Songailą ir patapęs vyriausiu komunistu Lietuvoje. Atėmė komunistų partiją iš rusų žydų, palikdamas jiems trupinius su Buroku priešakyje. Už tai patapo stipriai nemėgstamu tiek vienų (už komunizmą), tiek kitų (už atėmimą iš rusų žydų), patyrė grasinimų nušauti iš tuomet dar geltonsnapio vaikigalio Algio Greitai dainos pavidalu, tačiau sugebėjo išsivynioti ir netgi Prezidentu beigi Premjeru pabūti. Tiesa, vėliau žydų jis atsiprašė.

Kai kuriuose sluoksniuose vadinamas Vyriausiu Lietuvos statybininku, nes savo riebią leteną sugebėjo uždėt kone ant visų stroikių. Tiek stambių, kaip Kauno HAE, Mažeikių Nafta, Ignalinos AE, tiek istorinių, kaip Trakų pilis bei Valdovų Rūmai (čia Brazausko pet project), tiek ir šiaip ant kokios maisto krautuvės, kol galų gale pasistatė nuosavą Draugystę. Tiesa į komplektą kažkoks kvailys dar antrą žmoną Brazauskui įkišo.

Dar kartais Algirdą Brazauską kai kurie pavadina vyriausiu Lietuvos bebru, nes Nemuną patvenkė.

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau žmonių siūlančių metus pradėti skaičiuoti nebe po Kristaus, bet po Brazausko.

Dar paskalos visokios

Garbus medžioklis. Itin mėgsta medžioti bufetininkes. Šiaip tai jo sumedžiotais trofėjais bus padabintos Valdovų rūmų sienos... Vargšės bufetininkės.


Algirdo Mykolo Brazausko mirtis

Jau kelintą 2010 vasario dieną netilsta vieni kitus bekeičiantys gandai, katrie tai sako, kad Algirdas Mykolas Brazauskas mirė nuo vėžio, tai kad nemirė ir sveiksta, taisosi, kiti gi taria, kad būklė kritinė ir reanimacijoje, o dar kiti vėlei pakartoja gandus apie mirtį...

Tai čia Pipedija vienareikšmiškai taria: Algirdai Mykolai, nepasiduok! Išlik, tu reikalingas Lietuvai, su tavim tūkstančiai žmonių, šiomis sunkiomis dienomis Tėvynė nori tavo sveikatos!