Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Alfonsas Šimkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:38, 17 vasario 2010 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfonsas Šimkus - jau senas visai, bet visai apsukrus toksai buvo Klaipėdos savivaldybės veikėjas, miesto ūkio departamento direktorius, katrą STT prigavo ir nuo pareigų nušalino.

2008 pabaigoj spauda maždaug taip rašė: "Alfonsas Šimkus įtariamas už laimėtus konkursus iš bendrovių "Klaipėdos keliai", "Hidrostatyba" bei "Klaipėdos želdiniai" vadovų gavęs dovanų porą brangių automobilių, baldus, buities technikos, suinteresuotų įmonių vadovai apmokėjo už valdininko buto remontą bei dviejų antkapinių paminklų pagaminimą."

Tai mums čia tik įdomu, kam tuos antkapius užsakinėjo, nes visa kita - kaip ir įprastai atrodo...