Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zosia

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Zosia arba tiotia Zosia - bene baisiausia Vilniaus ragana, pardavinėjusi prie stoties kažkokius beliašus. Kažkaip taip pagarsėjo, kaip Marusios pasekėja, tačiau žymiai kraupesnė, pasižyminti išskirtiniu sadizmu, mat į beliašus prigrūsdavo smulkintų stiklų.

Tai nereikia čia aišku galvoti, kad šioji buvo kažkokia nenormali psichopatė: tiesiog vietiniai chroniai buvo sumąstę beliašų pardavėjas reketuot, tai šios ir imdavos visokių gudrybių. Tiotia Zosia gi buvo išmoningiausia: gerai įkaušęs ir visiškai prasigėręs chronius nei nesuprasdavo, kad ėda stiklus, o jei ir suprasdavo, tai tiotia Zosia iškart gi jam prakrušdavo smegenis, esą "pats ant žemės numetei, su smėliu ėdi, ko čia nori iš manęs!"

Gi žinoma, kad po tokių klastingų operacijų chronių skaičius ilgainiui apmažėjo, o jų noras valgyti beliašus visai dingo. Tai gal kas ir sako, kad gerai, bet kiti gi sako, kad čia nieko gero, mat ne syk gi pasitaikė, kad beliašų nusipirkę visai normalūs žmonės stiklais susipjaustydavo sau lūpas, dantenas, liežuvį, gerklę, skrandį ir žarnas.

Gi ilgainiui tiotios Zosios legenda susiplakė į krūvą su garsiąja Marusios legenda, apie tai, kaip šioji į beliašus dėdavusi šūdus, idantinai irgi chroniai būtų atbaidyti, ir gavosi viena iš klaikiausių pasakų, žiaurumu pranokstanti bet kokią čia mūsų papasakotą realybę...