Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Winamp

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai šitaip atrodė Winamp kažkadaise

Winamp - buvo tokia kadaise legendiška programa, kurią turėdavo visi nelegalios muzikos turėtojai, nes su šita programa buvo galima klausytis visokios mp3, tai labai būdavo patogu. Skirtingai nuo kitų programų, Winamp buvo greita, maža, patogi ir graži, leisdavo visokius muzikos sąrašus susidaryti, pleilistais vaidinamus, tai užtat visi ir naudodavo.

Užtat dar nuo 1997 metų Winamp ir darė istoriją, nes būdavo kiekviename kompiuteryje, netgi kartais ir tada, kai tuose kompiuteriuose netgi nebūdavo kokios nors garso plokštės, nes tais laikais būdavo ir tokių kompiuterių, kurie netgi garso negalėdavo skleisti. Vat kokie buvo tie seni laikai, kuriuos dar atsimena kai kurie seni perdylos.

Dar buvo kažkokių anais laikais įdomių kalbų, kad kažkokie fraunhoferiai, susitarę su kokiais tai autorių teisių gynėjais, bandė tą Winampą uždrausti, paskelbdami, kad mp3 formatas nelegalus ir todėl nelegalus esąs ir patsai Winamp, nes kažką tenai daro, ko negalima jam daryti. Bet kaip tai tiems autorių teisininkams nieko nepavyko.

O paskui atsirado kažkokios internetinės radijo stotys, Youtube, kažkokie plejeriai, iPod, iPhone ir iTunes, tai galų gale ir neliko to Winamp.

Tai neseniai buvo naujiena, kad šitoji legendiška programa, sukėlusi piratų siautėjimą, dabar jau dingsta, tai ir piratų jau matyt neliks, todėl muzikos industrija tur būt dėl šito triumfuoja, kadangi Winapm kažkada nusipirkęs AOL nutarė šitą uždaryti.