Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vytenis Andriukaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vytenis Andriukaitis Tautos intelegentijos bei šviesuomenės apsuptyje (trečias iš kairės). Pirmas iš kairės - Darius Pocevičius, antras iš dešinės - Nida Vasiliauskaitė

Vytenis Povilas Andriukaitis - garsus socdemas ir seimūnas, nuolat vis kažkas su juo nutinka, tai ten šen, tai ten ten, bet kalbos gi dažnai netyla, nes kur tik pareiškimas - tai ir koks nors nutikimas.

Tai dar 2004 buvo baisus skandalas, kai išlindo kažkokios Rubicon koncesijų problemos, tai tada STT įtarė Vytenį Andriukaitį, Vytautą Kvietkauską ir Arvydą Vydžiūną, kad iš Rubicon vadovo Andriumi Janukoniu šie paėmę kyšius, tai paskui Vytenis Andriukaitis smarkiai rėkė, kad čia teisėsauga su parlamentarais bandanti susidoroti šitaip. Tai STT vadovas Valentinas Junokas apie tai atsakė, kad "Tokios abejonės yra atitinkamos kvailystės saulei šviečiant", o Vytenis Andriukaitis kartu su kitais įtartaisiais buvo priverstas atsistatydinti.

Tai dabar jau ir nežinom, kuo tie kyšiai baigėsi, nes patsai gi Vytenis Andriukaitis net 95 tūkstančiais buvo įtartas, tai jei kas žinot, tai papildykit, nes čia berods jau krūvą metų ta byla gal kaip nors marinuojama ar tai nutrūkusi ir kaltinimai nepareikšti, nors parodymai ir surinkti, o gal ir ne, tai Rubicon byla kažkur užsimarinavo galimai, tai viskas dabar neaišku.

Tai dar tuometinis generalinis prokuroras - Antanas Klimavičius sakė, kad "yra susitarimai, yra dar ta juodoji buhalterija, kur pagal datas, pagal sumas sutampa. Aš būdamas teisėju teisčiau". Tai dar paskui Vytenis Andriukaitis šitą generalinį prokurorą į teismą padavė dėl šitos frazės, tai paskui dar anas atsiprašė, nes matomai sumelavo, nes matyt, kad nebuvo nieko tokio...

O tai paskui dar buvo kažkokie gandai, kad kažkokia ten trintis buvo socdemų viduj, kai Vytenio Andriukaičio vos neišmetė tiesiai paskui Paleckiuką...

O tai dabar dar šviežesnės naujienos, esą atsistatydinant generaliniam prokurorui Algimantui Valantinui, Vytenis Andriukaitis rėžė ilgą kalbą Seime apie tai, kaip konservatoriai susidorojantys su teisėsauga, reikalavimais ištirti visokias dešimtis metų marinuojamas bylas. Tai čia gal taip Vytenis Andriukaitis protestuoja dėl to, kad ir jo byla užmarinuota?

Dargi Andriukaitį socdemai į užsienio ministerius Ministrų kabinete 2013 taiko. Taigi, manytina gi, kas žino, kaip Andriukaitis kaipnors susijęs su užsienio reikalais lai meskite į Pipediją pusplytę.

Upd. Ponas Andriukaitis buvo paskirtas Sveikatos apsaugos ministru, o šisai juo tapęs iškart ėmė reformuoti viską taip, kad viskas būtų geriau paprastam žmogui ir tapo įsimintinuoju ministru numeris 2.

Socdemai per 2012 metų Seimo rinkimus nusprendė atgręžti veidą į žmones. Vytenis Andriukaitis ir rinkimų nelaukdamas visada mielai šypsodavosi potencialiems rinkėjams. Tačiau gi kai toks kalakutas, dėslus otkatais, purpteli iš užančio ir pabėga belieka nuo to žmogaus veidą tik po rankomis slėpti iš gėdos...

Žiūrėti dar: Pasibučiuokime!