Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Janukonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Janukonis - anoks didis energetikos spiacelistas matgi kaip juogi nebūsi jei jisai buvo paties Rubikono vadu! Jisai gi yra Zuoko protežė, artai Artūras Zuokas yra Janukonio protežė - na bet kokiu atveju abu labu teisiamųjų suole sėdėjo nes anokį Vilmantui Drėmą Nerimi paplukdyti norėjo. Gi dabar Janukonis anokį savo tinklaraštį turi [1], katrąjame dėsto savo mintis apie energetiką - kaip malkas ir šiaudus kūrensime ir vargo nematysime. Aj, tiesa, matysime, nesgi rusai nusprendė pigios aliektros Kaliningrade nebestatyti, o tai reiškia kad Lietuvos varguomenė neteks pigios elektros, o jis - subsidijų brangiai elektrai[1].

Ponas Janukonis Vilniun atityso Dalkiją, o dabar itin smarkiai propaguoja visokią biomasę, mat kalbama, jog tą biznelį jisai beveik uzurpavo jau. Dar gandai eina, jog jis vienas pagrindinių referendumo prieš Visagino atominę aliektrinę iniciatorius buvo. Dar kažkaip atsitiktinai jo nuomonė sutampa su Zuoko, o šiųjų dviejų - su anokio Martyno Nagevičiaus.

Liaudies kūryba apie Janukonį

Mane pisa ne Ševronas
Mane pisa Janukonis

(Kalbama, kad tai sukūrė pats Andrius Mamontovas, tik liaudis žodį "myli" pakeitė į kitą)


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.andriusjanukonis.lt/mazesne-atomine-karaliauciuje-prasta-zinia-lietuvai/