Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vytas Simanavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vytas Simanavičius toks Vytas Simanavičius

Vytas Simanavičius (dar kam tai žinomas kaip Megztukas) - kovotojų už dorą organizacijos, vadinamos LANVA pirmininkas ir vadas. Labai rimtas žmogus, kovoja su piratais ir nelegaliomis OS, bet kaip tais gaunasi, kad gal ir neretas galvoja, jog taip tik reketuojantis ir gąsdinantis firmos vadovus ir privačius asmenis, siekdamas primesti užjūrio programinės įrangos gamintojų valią.

Kažkada, kai kažkokie žurnalistai Vyto Simanavičiaus paklausė, o kaipgi LANVA nustato, ar kažkokios programos ar filmai kokiame nors puslapyje yra legalūs, ar nelegalūs, ir ar LANVA irgi nelegaliai parsisiunčia tuos filmus ar programas, kad pasižiūrėti, tai labai susimėtė ir pareiškė, kad negali į šitą klausimą atsakyti. Tai mes irgi negalime atsakyti, kaip jie ten ką nustatinėja.

Tačiau, kaip žinoma, gaudydamas nelabai pasiturinčius interneto piratus ypatingai nepralobsi, tad Vytas Simanavičius "įsuko" ir kitą verslą - narkotikų platinimą. Tad šiuo metu ant Lietuvos yra dvi plačiai žinomos ir beveik oficialios narkotikų platinimo vietos - čigonų taboras ir LANVA.