Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Visvaldas Mažonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Visvaldas Mažonas

Visvaldas Mažonas - tai jau simbolis ir epitetas, o ne šiaip sau koks politikierius! Net Wikipedija pastarąjį apibūdina kaip ultraradikalų politiką. Murzos pakalikas nė per žingsnį neatsilieka nuo savo vado! Neaišku, kaip ten kas, bet matosi, kad Visvaldas Mažonas panašus į mentą, kokį sovietinį učestkavą, o vieną kartą teko matyti, kaip ant Tauro kalno vakarais besilinksminančius jaunuolius Visvaldas Mažonas gąsdino su gazoviku, iš Profsąjungų rūmų kaip sargas išėjęs...


Aktyvizmas

Visvaldas Mažonas labiausiai pagarsėjo, kai kažkokioje mokykloje puolė ir kumščiais primušė kažkokį pradinių klasių moksleivį, už tai, kad anas kažkuo panašus pasirodė į žydą. Paskui teismams Mažonas gynėsi, esą tai buvęs hitleriškai meilus patapšnojimas per veidą, kaip kokiam hitlerjūgendui. Bet teismo šie argumentai neįtikino, tai gavo sumokėt kažkokią baudą ir berods dar ir parų.


Estela Mažonaitė, kuri yra konservatorių sekretorė, yra pastarojo dukra. Taip pat jis turi ir sūnų Gražvydą Mažoną.