Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valerijonas Baltrūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valerijonas Baltrūnas - toksai LKP veikėjas iš pačios jau sovietinės eros pabaigos, įtrauktas į LKP sekretoriatą jau 1989 metais, kaip atsakingas už ideologiją. Buvo visiškai surusėjęs, lietuvių kalbą primiršęs, o ir į Lietuvą žiūrintis kaip koksai Juozas Maniušis, taip kad netikęs tipas.

O paskui jau toji partija atsiskyrė nuo KPSS, o tasai Valerijonas Baltrūnas kažkaip net nelabai aišku, kaip ten iš jos išnyko - gal netgi ir aplenkdamas LKP ant TSKP platformos sugebėjo persikelti save kažkur į Rusiją ir tenai ir ėmė gyvent, tapo kažkokiu ambasadoriumi kokiose tai Afrikos šalyse, kaip kad Senegalas, Nigeris ir Gambija. O dar paskui kažkur visai jau Rusijos URM konsuliniame departamente ėmė dirbt.

Taigi, niekam neįdomus, tai tegul čia ir lieka tokiu.