Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vaiva Macijauskienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vaiva Maciauskienė
Anokia filantrope prisimetanti Andriaus Šedžiaus kompanijos "nepriklausoma" kandidatė, savivaldos lygio politikė, šiaulietė

Matome veiklią moterį, kuri žino, ką nori ir kelia erzelį pro- Liberalai Šiaulių valdininkams.

Ogi istorija - kuo puikiausia su Vaiva neseniai nutiko: pasirodo, gi joji, būdama blogerė, rašo blogą. Tai ėmė jai ir paskambino kažkokia ten komisija ir ėmė grąsint, kad baudas uždėsianti, nes mat blogas josios esąs neapmokėtas, o tai jau nelegalu, kad pati rašo ir pinigų niekam nemoka už savo pačios minčių dėstymą[1]. [2]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.macijauskiene.lt/2011/02/07/siauliu-politikams-tinklarascius-rasyti-draudziama/
  2. http://www.balsas.lt/naujiena/524263/kandidatai-patiria-spaudima-maziau-agituoti-internete