Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Vaiva Eringytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vaiva Eringytė visame gražume. Fotkė nukopypyzdinta iš "Lietuvos ryto"

Vaiva Eringytė - gydytoja ginekologė, besispecializuojanti santykių su tėvyne srityje. Pipedijos tikra kumyrė, nes nuo mažų dienų mes skaitome žurnalą Panelė, kur būtinai paskaitome visus rausvuosius puslapius su klausimais ir atsakymais, iš kurių apsišviečiame, kaip yra iš tikrųjų ir kaip gi čia mąsto žmonės, kad tokius klausimus užduoda, kad lyg iš Pipedijos būtų. Taip kad dabar ir mums ateina visokie klausimai, nes dabar žmonės naudojasi paieška.


Tėvynės meilė

Kaip kažkurie sako, Vaiva Eringytė po visą Lietuvą išgarsėjo po šios citatos:

Per anksti užsiimdami seksualiniais dalykais, žmonės nebesupranta, kas yra Tėvynės meilė.[1]

Pipedijos red. kolegija, atsigavusi nuo juoko priepuolio, pradėjo ieškoti mokslinių darbų apie (ankstyvo) sekso ir Tėvynės santykį. Sekite naujienas, tikimės greitu laiku Jums pateikti išsamią Tėvynės meilės ir seksavimo koreliacijos analizę.

Vienok čia grįždami prie temos, tai čia turim pasakyti, kad Maironis, kai seksais neužsiimdinėjo, tai labai mylėjo Tėvynę, todėl rašė vis visokius eilėraščius, pagal kuriuos dabar mokyklose vaikus mokytojai kankina... Ir dabarties yra lyginamos dvi meilės rūšys. Štai Vudis dainuoja:

 Buvo meilė tartum seilė, bet nutyso ir gana,
Niekada nepagalvojau, kad mane išdurs pana.
Viskas baigta su mergom ir jų meilėm netikrom,
Jei mylėsi tik Tėvynę - bus pilnesnė piniginė.

Myliu Motiną Tėvynę, meilė drąsko man krutinę,
Su mergom neprasidėsiu, tik Tėvynę aš mylėsiu.


Žmonių nevisavertiškumas

Taipogi, pasak šios „ginekologės“, praradusieji nekaltybę iki 18 metų tampa nevisaverčiais žmonėmis.[2]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. delfi.lt: straipsnis, išgarsinęs V. Eringytę
  2. http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-31160/straipsnis/Skaistumas-vertybe-atgyvena-preke?l=2&p=1