Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vaidotas Grincevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vaidotas Grincevičius arba tiesiog Whydotas - tokia internetų žvaigždė, komedijantas, paauglių aidolas, Troškūnų garbės pilietis, satanistas, bardas, aferistas, nepriklausomas menininkas, jaunimo moralinis veidas, supermamyčių teroro auka, kankinys, ir dar daug daug, nes čia tooookia asmenybė, kuri netelpa į jokius kultūrinius rėmus. Išgarsėjo internetuose kartu su savo pusbroliu Giedriumi Sasnausku keldami visokius dibiliškus vidijo į jutūbes apie kaimiečius ir kitus idiotizmus. Nelabai supratom kas ten tokio juokingo, bet užtat jaunimėliui patinka!

Nuoširdus ir mielas, Lietuvos kaimo šilumą dovanojantis Whydotas atlieka savo kūrybos dainą pagal Pauliaus Širvio eiles. Ir kas galėtų pagalvoti, kad už šito maloniai besišypsančio žmogelio kaukės slypi pavojingiausias Lietuvos nusikaltėlis?

Whydotas ir supermamyčių mafija

Taigi Whydotas labiausiai išgarsėjo 2014 m. kada kažkokios dibilės padavė jį su pusbroliu į teismą dėl kažkokios ten dainos, kurioje atseit kurstoma nesantaika ir neapykanta vaikams. Taigi šitie menininkai porą metų turėjo tampytis po visokius dusinančius teismus (vos ne kaip kokio Kafkos romane kur kažkokį žmogų tąsė po teismus nežinia nei kodėl, nei už ką, kol galiausiai jis padvesė). Tai feizbukėse pasipylė visokių niekam neįdomių egzpertų kalbos, o kai kurie autizmu sergantys gerbėjai pradėjo rinkti pinigus baudai sumokėt. Žodžiu, toks šūdas užvirė, kad nu ir naxuj. Galiausiai viskas baigės kai supermamytės bylą prapiso, taip kad kokio bybio iš vis reikėjo tokį triukšmą pakelt, po teismus smaukytis ir tiek šaibų visokiem advokatams kišt turbūt pačios nesuprato.