Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tele-3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tele-3 gi anoksai amerikonkos žymios Liucijos Baškauskaitės sukurtas buvo TV kanalas Nepriklausomybės jaunatvėje - dar 1992 ir tapęs pirmuoju nevalstybiniu TV kanalu ant visos Lietuvos, su kažin kokiais savais transliatoriais buvo įsikūręs tiesiai prie Šiaurės Miestelio - kino teatre "Tėvynė".

Taigi vieną baisų bene 1995 ar tai 1996 rytą darbuotojai baisiai nustebo, atėję į darbus ir pamatę krūvas apsauginių, katrieji tuos darbuotojus įleido, o pačios steigėjos Liucijos Baškauskaitės - ne. Darbuotojams pasakė, kad anieji pasiliktų ir dirbtų kaip anksčiau, o vat Liucijai pasakė visai nenuoširdų "ate".

Ogi makliavonė štai kaip gavos - anoks koncernas Status kažkaip tais įsigijo apie trečdalį akcijų, o nors likusios priklausė Liucijai ir kitiems amerikonams, sumakliavojus su kažkokiom bylom, susikūrė sau teisinį pagrindą, užsiėmė pastatą, suinvestavo kažką, performavo - ir štai jums TV3!

O kiti gandai dar sakė, kad šio projekto organizatorius kažin kaip ten ligtolei esą buvęs kažkaip ten susijęs su KGB daugiamečiais kadriniais ryšiais...

O šiaip gi toji Tele-3 buvo nuostabi šviečiamoji programa, rodydavo belenką, o kiečiausia laida buvo anglų kalbos pamokėlės, filmuotos būktai buitine kamera, kurių metu kažkokia ten bobutė kažką veblendavo, o laida prasidėdavo kai anoji išsišiepus prisidėdavo delną prie ausies ir pasakydavo - "lisin".