Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Liucija Baškauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Liucija Baškauskaitė - nuostabi juk moteris, vadinama Sąjūdžio metraštininke, įkūrė Tele-3, paskui iš ten buvo labai keistu būdu išmesta, o dar paskui norėjo dalyvauti prezidento rinkimuose. Taigi paskum buvo kalbos keistos, kad nors Liucija pragyveno Lietuvoje belenkiek daugybę metų, norėjo netgi Lietuvos Prezidente tapti, tačiau VRK jai teisės dalyvaut rinkimuose nedavė, užtat davė tą teisę JAV pilietybę turėjusiam Adamkui, katras kažkur ten Šiauliuose turėjo savo tapkes palikęs... Kalbos ėjo kad Baškauskaitė kažkur apie Marijampolę savo papinuką padžiovusi buvo, ale iš drovumo nedrįso to prisipažinti VRK, taip ir liko prezidente nepabuvojusi.

Dargi Baškauskaitė aktyviai dalyvavo atkuriant Vytauto didžiojo universitetą, nors tiksliau iš naujo jį sukuriant iš kėdžių ir stalų pagal kažkokįtai neralų amerikonišką modelį.