Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tautų draugystė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tautų draugystė - taigi buvo tai senais gerais laikais. Visos tautos draugavo ir džiūgaudavo viena kitą matydama, it seną pažįstamą sutikus. Tačiau tai buvo ne visur, o tik Tarybų Sąjungoje ir socialistinėse respublikose, kur pikti kapitalistai letenų neištiesdavo, o jei ištiesdavo - būdavo patrumpinamos. Štai Tarybų Sąjunga vienijo 16 (vėliau, kai fašistų pajėgomis buvo atimta Suomija liko 15) didelių tautų, ir visą krūvą mažesnių, ir visa tai buvo suburta didžios rusų tautos, ne veltui rusų tauta būdavo įvardinama kaip "vyresnysis brolis". Taigi, kad prie ruso buvo geriau. O žiūrėk kas dabar darosi - visi tik pešasi ir apsivardžiuoja. O Lietuva išvis tapo nepakenčiama nekosmopolitiška Europos skylė, mat lietuviui terūpi tik pasirieti ir nekęsti:

Lietuvių neapykantos žemėlapis

O vat Tarybiniais laikais tautų draugystė klestėjo ir buvo skatinama nuo mažens. Pavyzdžiui, mokykloje būdavo organizuojami tautiniai vakarėliai, kuriuose kiekvienas turėdavo ką nors suvaidinti - kas uzbeką, kas kazachą, liedavosi draugiškų tautų muzika ir tai toliau.

Tik kai fašistiniai kapitalistai pradėjo ardyti Tarybų Sąjungą prasidėjo kažkokios neapykantos, kurių niekad nebuvo, etniniai neramumai - Kalnų Karabache, po to - Osetijoje, o Jugoslavijoje irgi skerdynės prasidėjo.