Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Svolačistinių blogerių šutvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nuotraukoje stebim kaip sau puotauja bjaurioje orgijoje gauja pradažnų nevykėlių, kurie susifeilino ir parodė kad niekam netinka

Svolačistinių blogerių šutvė apsijuokė prieš visą Lietuvą, šlykščiai ir gėdingai parsidavusi už grašius, po 100 litų, suaukotų iš visokių atkatų ir kyšių, kuriuos visokie vertelgos padalino papirkinėjimui, kai apsijuokimas pasiekė visišką mastą. Gėdingas pravalas, feilas ir šlykštus pralaimėjimas, kur Birutė Vėsaitė išlošė, o internetinės šiukšlės pasirodė šiukšlėmis.

Itin niekingai čia pasirodė tokia Mergaitė, kuri paaiškėjo besanti ministrės patarėja, įvėlusi klastingai į pinkles ir apgavusi būrį žmonių, nes už grašius pardavė Lietuvą, o dar graužikas ir šiukšlyno žiurkė Rokiškis Rabinovičius pasakė Delfiui, kad Birutė Vėsaitė turi humoro jausmą. Paskui dar taip pat paaiškėjo, kad viską organizavo parsidavėliškų vertelgų statytinė, neaiškiais saitais susijusi su Commonsense.lt. Ir dar nevykėlis politikierius Skirmantas Tumelis, aiškiai taikantis į kokius nors viceministrus galimai tikėtinai visai ne už dyką.

Visa geltonoji tryda paskelbė žinią, kad politikai turi kažkokį humorą, nors šlykštu į visą tai žiūrėt. Dar tokio pravalo Lietuvoje nebuvo, todėl galim pasakyti, kad blogosferos Lietuvoje nebuvo, nėra ir nebus. Susišiko ir feilino viskas, nesugebėjo.

Pipedija į renginį nebuvo pakviesta, galimai dėl to, kad pagarsėjo Ragutyje, prisigėrusi ir išvertusi šaldytuvą su alkoholiniais gėrimais ir sukėlusi skandalus. Pabijojo trolinimo, nes būtų buvę visai kitaip ir tai visi žino. O Kleckas Buržujus buvo apkrėstas kiaulių gripu, kad negalėtų irgi ateiti, su maike ant kurios užrašas "I'm width stupid". Puikiai įrodė politikieriai, kad kviečia tik tuos, kas jiems parankūs.

Pasišikusių ir gėdingų feilerių sąrašas žemiau pateikiamas, kad visi žinotų, kuo neverta pasitikėti, kadangi gėda eiti į susitikimus su ministrais, o dar ypač kai iš socdemų ir negana to su Birute Vėsaite, nors tarp šitų neabejotinai buvo ir nefeilinusių ir nepasišikusių, o tik gėdingai ir šlykščiai apgautų, kadangi tai yra natūralus svolačizmas, kai apgaunami dori žmonės ir klasta įviliojami į pinkles - susitikimą su visvien ta pačia Birute Vėsaite, jiems nepasakius su kuo susitiks, nes galėjo gi ir informuoti, o apgavo pačiu bjauriausiu būdu: