Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Grumlinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Grumlinas (sėdi mašinos gale, gudriai, esą nevairuoja, čia jis nekaltas) daro naujos kolekcinės mašinos bandymus, važiuodamas per kliūtis

Grumlinas - tai buvo kokia tais piktoji jėga - nykštukas, katras valgydavo citrinas, todėl surūgusį veidą slėpdavo po barzda. O barzdos spalva buvo raudona, tai kiti sakė, kad violetinė, o todėl treti jau sakė, kad mėlyna, taip kad čia asociacijos su pačiu Mėlynbarzdžiu.

Susikūręs didžiausią ant Lietuvos blogą, kraupina visą blogosferą savo neįtikėtinais kiekiais įdomios medžiagos, o ir blogus turi netgi cielus du, nes viename neišsitenka, o dar ir padaręs yra kažkokią transliaciją į Popo, taip kad ir popistas aiškus.

Kasdien parašantis bent dešimtį straipsnių, seniai konkuruoja su didžiaisiais portalais, keldamas šiesiems kognityvinį disonansą, mat vienas pats atstoja ištisą redagcinį kolektyvą, prikuriantį unikalaus kontento ir kito turinio daugiau, nei netgi Delfis.

O dar sako, kad turi Citroen mašinų kolekciją, katros naujausiu modeliu ir važinėja, jam suteikęs kažkodėl "Kibiruxo" vardą, nors tai ir visai nesena dar mašina - cielas Citroen C6. Gi tarp senesnių moedelių garaže pakabinti kabo visokie ten Citroen DS, Citroen 2CV ir dar kažkokie perlai. Taip kad ne melas matomai, o tiesa, kad citrinomis anasai ir maitinasi.


Dar žr.