Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Solveiga Cirtautienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Nagi tokia graži ir miela, besišypso Solveiga, nuostabiausia mergina! Būtų Prezidentė ne Grybauskaitė, bet Grybauskas - tautai tikrai negerų minčių kiltu....

Solveiga Cirtautienė (gim. Solveiga Sadauskaitė) - nuostabi ir žavinga blondinė, dirba pas Grybauskaitę patarėja, ir iš kur šioji tokių gražuolių prisirankioja?

Net neabejojame, kad naujoji prezidentė turi daug geresnį skonį už Adamkų, o ir renkasi specialistus tikrai, nesgi Solveiga dirbusi LAT o ir MRU docente buvusi!

Šiaip jau kai vadas pradeda tokias mielas visomis prasmėmis moterėles į pagalbinykus imti, tautai iškart kyla įvairių necenzūrinių fantazijų, bet kadangi Grybauskaitė yra tos pačios lyties, kaip mieloji Solveiga, tai tiek toli mūsų visuomenės vaizduotė visgi nedatraukia. Tsakant, homofobija irgi turi savo privalumų...:)

Tai dar įdomu, kad Solveiga Cirtautienė yra viena kiečiausių Lietuvoje pagal neturtinės žalos teisinius klausimus, užtat jei jau sugalvos, kad Pipedija jai nepatinka, tai neturėsim, nei ką padaryt - gi net disertaciją apie tai sukūrė! Tai tada liksim be kelnių ir eisime plačiais Lietuvos laukais plikomis subinėmis linksmai dainuodami, jeigu Solveiga kartais sumanys ant mūsų užpykti ir į anai pačiai pavaldžius teismus mumi paduoti.

Upd. Oj tai kas per skandalai, šlykštūs žiniasklaidinininkai užsipuolė mielą Solveigą Cirtautienę, esą šioji persiuntė Andriaus Ūso atsiųstą emailą į Teisėjų Tarybą, tai čia gavosi taip, kad toji taryba tada nusprendė kažkokį tyrimą paleist, kad Neringa Venckienė būtų ištiriama dėl neteisingumo ir taip toliau, o paskui labai greitai ir Algimantas Valantinas atsistatydino, nes protestuotojai prie prezidentūros ėmė mitinguot ir taip toliau, žodžiu "shit hits the fan", ar kaip ten angliakalbiai sako...

Tai kadangi čia galėjo būti ne piktavalinis-pedofilinis kėslas, o elementoriškas ir įprastai atleistinas blondininės orientacijos moterėlei kliurkas, tai dar neskubam įtraukti dr.doc.pon. Solveigos į pedofilų gynėjų sąrašus.

Dar palauksim, dar pakentėsim ir įdėmiai seksim kiekvieną mielos Solveigos papo krustelėjimą....