Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

LSDDP

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Socialdarbiečiai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

LSDDP arba Lietuvos socialdemokratinė darbo partija - gi tokia keista partija susidarė, kai anoksai Gintautas Paluckas netikėtai laimėjo LSDP pirmininko vietą, mat skirtingai nuo anų senų visokių ūsuotų bebrų susiprato, kad reikia ir po visokius kaimus bei miestelius pavažinėti, po įvairius partinius skyrius. Tai kai pavažinėjo, tai paaiškėjo, kad niekas toje partijoje jokių iš Vilniaus žmonių buvo nematę gal 20 metų, o gal ir daugiau - tai žiū, žmogus iš Vilniaus rūpinasi, reiškia, kad bus geras pirmininkas.

Tai vat taip LSDP vadovybėje įvyko lūžis ir staiga krūva senų veikėjų pasiliko prie suskilusios geldos. O tada anieji, kadangi jau buvo praėję per rinkimus į Seimą, nutarė bandyti kažkaip viską perimti, tai susipyko ir sukūrė naują partiją - LSDDP. Kaip tai sako, kad prie jų dar ir kažkas iš darbo partijos prisijungė, tai ir gavosi Lietuvos socialdemokratinė darbo partija, paveldėjusi blogąsias savybes iš abiejų šitų, bet nepaveldėjusi gerųjų savybių, o tiktai tuos senus veikėjus.

Visgi reikia pasakyti, kad Seime tų visokių veikėjų pasiliko daugiau prie tos LSDDP, o LSDP gi ten liko su šiokia tokia mažuma. Taip ir gavosi tasai visas LSDP skilimas.

Dabar gi ryškiausių LSDDP veikėjų sąrašas jums:

Dabar gi laukiam, kada bus kiti Seimo rinkimai - taigi aiškiai iš visų šitų į naują Seimą paklius gal koksai 1 ar 2 žmonės, o ir tai su mažai šansų.