Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Smolensko katastrofa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pipedijos įvykių versija
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Smolensko aviakatastrofa, kaipo mėgsta sakyti kalbainiai - biznis ir nekitaip! Lenkijoje viešbučių kainos pakeltos nuo 10 iki 30 kartų, gėlės kainuoja maždaug 500 zlotų, o paminėti Lecho Kastrinskio (ar Kačinskio) prie prezidentrūmių būriuojasi daxuja žmonių, nors įėjimas - 100 zlotų, ir tai tik per teliką parodo.

Kaip gi žinome - dėl šito Lenkijos ekonominio pakilimo kaltas Drąsius Kedys arba dar vienas didvyris - anoksai vietinis oro uosto pašlemėkas. Kaip gi paaiškėjo, Drąsius paprašė piloto nueiti į tualetą ir ten užsidarė porai valandų, o lėktuvas užkliuvo už anokio dibiliško beržo beigi susisprogo. Tai oficiali Rusijos versija, kurią, tiesa, paskui šieji dar pakoregavo, vietoj Kedžio sugalvoję, kad čia viską darė Lenkijos Karo pajėgų vadas kažkoks, kuris ten pilotams ir nurodinėjo ir plėšė iš rankų šturvalą. Aišku, oro uosto pašlemėkas pasakė, jog esą kaltas oras, bet mes tuo netikime, ir jūs tuo netikėkite!

Tikroji versija

Štai tas filmukas, kur visame aiškume matosi, kas ten vyko po to, kai lėktuvas nukrito

Tipo kažkoksai vietinis pagonis besimelsdamas Perkūnui išgirdo keistą garsą - pagalvojo esą Perkūnas jo išklausė. Atėjo, išsiėmė androidinį mobiliaką ir žiūri - Putinas su Medvedevu stovi ir prašo karių nužudyti gyvuosius. Aišku, viskas jau buvo Post Factum betgis vistik pasivaideno visokios šmėklos tad ir įdėjo į Jutūbę [1].

Taigi nors ir atrodo keistai, bet faktai ir įvykiai dokumentuoti, šūvių garsai girdimi, nežinomi veikėjai matomi ir žudo tuos nedaugelį likusių gyvais, ką iš filmuko aiškiai matome. Kiti gi dar prisimena štai tokį faktą: prezidentinis lėktuvas juk, taip kad ne tik su geriausiais lakūnais ir atnaujintomis navigacijos sistemomis, kurioms joks rūkas nebaisus, o nusileidimas netgi automatizuotas, bet dar ir lėktuve ypatingai svarbiems vyriausybės vadovams - šarvuota kapsulė, kuri, žinia sukiužo taip, kad nieko iš jos ir neliko, kas įmanoma vieninteliu atveju - jei į lėktuvą pataikys zenitinė didelės galios raketa.

Taip kad vargu, ar čia kam labai kyla abejonių, greičiau jau priešingai - abejonių nekyla.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM