Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ruslanas Kirilkinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ruslanas Kirilkinas

Ruslan Kirilkin - visiška pupuliukas, kažkada už viešą pimpalo demonstravimą ir piderastišką fotosesiją buvo išmestas iš grupės Omega, o šiaip gėjus - geriausias merginų draugas!


O šiaip Ruslanas - gyvas rusiškos patarlės beigi priežodžio "Odin raz - ieščio nie pidarast" įrodymas - pasirodo jeigu tave kruša per subinę reguliariai kelis metus iš eilės po vedybų liudijimu - tai dar nereiškia kad esi koks nors gėjus artais pyderas[1], nesgi įrodyti niekas ir negalėtų, neigi vieno dalyko patvirtinti negalim ne daugiau, negu kliedesius.

O tai dar šitas kad jūs žinotumėt, kaip su savo spamais kažkokiais užkniso, kai per durną galvą įstot pasitaikė feisbuke į jo friendsus kažkokius - kaip kada po 5 laiškus vienodus per dieną, ir visur tas pat - "prabalsuok už Ruslaną Kirilkiną". Tai čia jau atvirai galima suteikti šiąjam genderiškai abstrahuotą karmos vektorių, o pavymui dar ir diarėjos spindulį pasiųst...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/zmones/lietuviai/ruslanas-kirilkinas-niekada-nesakiau-kad-esu-gejus-noreciau-santuokos-su-moterimi-3-81221