Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Vainius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Remigijus Vainius

Remigijus Vainius - gi vienas iš pagarsėjusios Ranga IV vadų irgi akcininkų dar berods. Irgi Vainienės dar vyras spėjamas, atatinkamai ir įtaka didžiulė.

Tai aišku sąsajos su garsiais vertelgomis - neabejotinos, gi ir Laimutis Pinkevičius, ir Darius Pinkevičius - kaip ir draugeliai gaunasi. Tai gi tenai buvo finansų direktoriumi, tai paskui aišku įdomiai gavosi, kai paaiškėjo, kad kas nuostolinga - liko pačioje Ranga IV su 60 milijonų skolų, o kitos Rangos įmonės paaiškėjo priskolinusios lėšų, šitai, o taip kažkaip vat įdomiai tos kitos ir nesubankrutavo, o dar su pelnais matomai liko, nors gal ir neliko, nes čia tik spėliot galim, nors savininkai ir tie patys... Štai ką reiškia gera vadyba!

O anksčiau Remigijus Vainius buvo UAB "Vegida" vadas, Igorio Leontjevo samdinys.

Tai čia kai konservatoriai NT burbulo įmones nutarė galbėti, tai aišku, matomai sąsajos su LLRI!