Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Popežius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai kartą 2010 kažkokie vandalai taip pagražino popiežiaus reklamas Maltoje meškučiais tokiais. Tai oficiozinis Maltos dienraštis apie šitą įvykį taip rašė, nusprendęs, kad pedomeškiai esą kažkokios pandos: Two billboards in Marsa advertising the Pope's visit to Malta got the unlikely addition of two stencilled images of what looks like a panda. It is not clear why the "artist" in question juxtaposed the bears with the Pope. The organising committee was alerted yesterday morning and it plans to erase the images[1].

Popiežius - taigi katalikų bažnyčios galva, katrasai dabar Benediktas XVI, o anksčiau buvo anoks Jonas Paulius II.

Tai dabar bažnyčia siejama su visokia pedofilija, tai ir popiežius dangstymais kažkokiais kaltinamas, nes skandalų krūvos - ir JAV, ir Airijoje, ir Vokietijoje, ir dar kažkur.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.timesofmalta.com/articles/view/20100410/local/panda-print