Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Jonas Paulius II

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jonas Paulius II arba tiesiog Jonas Paulius antrasis - buvęs popiežius. Motina - lietuvė iš Suvalkų. Daugiau nieko kaip ir negalime apie tai pasakyti. Dar nesenai jis mirė, bet visi gedėjo jo mažiau nei Maiklo Džeksono.

Ir nepraėjo ne pora-trejetas metų kaip staiga paaiškėjo kad Jonas Paulius II labai palaimintas yra, nesgi pasirodo kad jaunystėje, kai po pasaulį duodavosi su savo papomobiliu, pagamintu iš 600-ojo Merso, žmones nuo alshaimerio gydydavo it kokia Česukų piramidė. Ta proga Lenkijoje sako penkių dienų visuotinės šventės prasidėjo, o Lietuvoje iškilmingai sugrota rokopera "Jonas Paulius - superkvazaras"[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilniuje-pristatomas-miuziklas-apie-popieziu-jona-pauliu-ii.d?id=44957389