Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pilnaties Iguana

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pilnaties Iguana - tai koksai tai padaras, kuris per pilnatį rašinėja kliedesius, ypačiai kai prisigeria. O prisigeria neretai, ir po daug, nes alkoholizmas niekam nepadeda gyventi geriau. Ne, čia mes niekaip nebandome susieti Pilnaties Iguanos su kokiu nors Artūru Raču, nes nieko bendro tai tarpusavyje aišku neturi, nes netgi pavadinimuose visos raidės skiriasi!

Galutinai bet kokias sąsajas paneigdami, turime pranešti, kad Artūras Račas niekam tokių asociacijų kelti negali ir nekelia, tad šitas straipsnis ir yra skirtas paneigimui, kad visi žinotų, kad yra ne taip!