Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pietų Korėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pietų Korėja - tagi ta pati, kurios labai nekenčia Šiaurės Korėja. Gi visas pasaulis žino: Pietų Korėja - tai panašiai, kaip kokia Japonija, tiktai naujesnė, labiau atsilikusi ir dar labiau išprotėjusi, nes kur japonai su visokiais robotais žaidžia, tai pietų korėjiečiai žaidžia su visokiais zergais.

Susikūrė šita šalis, kai SSRS bandė savo pajėgomis sukurti Revoliuciją pačioje Korėjoje, o korėjiečiai ėmė ir prisišaukė JAV pagalbos - tai po ganėtinai žiauraus karo Korėja liko padalinta perpus - į laisvą demokratinę liaudžiai priklausančią Šiaurę ir imperialistinius antidemokratinius kapitalistinius Pietus. Kažkodėl gavosi taip, kad laisvojoje Šiaurėje visi ėmė gyventi su uniformomis, konclageriuose ir maitintis sauja ryžių per dieną, o imperialistiniai Pietūs tuo tarpu suklestėjo ir tapo viena iš galingiausių pasaulio šalių.

Dar reikia pridėti, kad Pietų Korėjos sostinė yra Seulas, o visa jos visuomenė organizuota pagal siaubingą konclagerinę LLRI metodiką, kur valdžia nesirūpina žmonėmis ir laisvoji rinka rodo savo siaubingas drakoniškas grimasas.