Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Petras Zd

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Petras Zd - kokis tai blogeris, kuris patyliukais įsisuko ir niekieno per daug nepastebėtas ėmė rašyti labai dvasingus ir protingus straipsnius. Jo dvasingumas yra šiltas ir nepasikėlęs, o apie kosmines energijas ir čakras jisai gal ir nepasakoja, bet jo labai geri straipsniai paaiškina visą esmę nuoširdžiai.

Štai pavyzdžiui nesename savo straipsnyje Petras Zd nagrinėjo, iš ko gaminami dirbtiniai papai. Ir pasirodė, kad jie gaminami ne iš specialaus silikono, o kad pusė milijonų moterų nešiojasi savo papuose implantus, kurie padaryti iš paprasčiausios matrasų gumos. O ta matrasų guma yra specialiai parinkta kažkokia pigi ir turinti daug nuodingų chemijų. O taip atsitiko dėl to, kad tūpi dibilai geriau smauko savo pimpalus, kai žiūri į plastmasines bobas su guminiais papais, o ne kai žiūri į tikras. Todėl taip ir atsitinka.

Štai tokiais suprantamais argumentais Petras Zd mus labai pradžiugina, nes netgi Pipedija ima suprasti visą giliamintišką kapitalizmo godulį, kuris priverčia visiems perkreipt smegenis. Ir nors čia atrodo kažkam, kad Pipedija čia nerimtai rašo, bet išties tai rimtai.

Pagalvokit patys: kas per šūdai čia vyksta, kad pusei milijono moterų į papus prisiuva matrasų gumos, nuo kurios prasideda vėžio epidemija, o tuo tarpu TV rodo kažkokias laidas, kuriose reklamuoja net mažametėms, kad reikia į papus siūtis silikoną?

Taip kad rekomenduojam tą blogą paskaityt. Labai rekomenduojam.


Dar žr.