Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pasyvus rūkymas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Stop-rukymas-tabakas-cigarete-nerukoma.jpg
Tabako propagandistų rašliava, nes Pasyvus rūkymas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Ta proga Pipedija kviečia gydytis nuo narkomanijos ir nerūkyti, nes lašas nikotino - milijonas žuvusių smegenų ir nunuodyti arkliai, todėl rūkyti nesveika. Tai yra rūkorių pagalbos šauksmas, bandan pateisinti jų skleidžiamą pasyvų rūkymą, nuo kurio žūsta 10 kartų daugiau žmonių, nei nuo aktyvaus rūkymo. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius visoms cigaretėms, o taip pat kad Pasyvus rūkymas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukuole-ruko-cigaretes.jpg

Pasyvus rūkymas - čia kai išties nerūkai, tai kaip ir nebūtų rūkymas, ale kažkas gi iš kovotojų prieš tabaką sugalvojo, kad visokie rūkaliai pernelyg jau aiškina apie savo teisę rinktis ir patiems nuspręsti. Tai ir kilo mintis, kad galima viską suvystyti taip, kad būtų galima dėl visokių ligų apkaltinti rūkalius.

Taigi, prieš kažkiek tai metų PSO surengė didžiulius mokslinius tyrimus, kur kažkuriose Afrikos valstybėse vietiniai daktarai skaičiavo, kas yra rūkantys, kas nerūkantys, bet turintys giminių ar pažįstamų, kurie rūkytų, ir kaip tai veikia populiaciją. Kažkodėl Europos šalyse tokių tyrimų padaryti nesigavo, nes europiniai daktarai dažniausiai tik pasukiodavo pirštu palei smilkinį ir tokių tyrimų nedarydavo.


Pasyvaus rūkymo tyrimai ir kenksmingas poveikis

Taigi, ten kažkur Afrikoje betiriant, paaiškėjo, kad rūkančių yra labai daug, o kas nerūko - tai būtinai turi arba šeimoje giminių, arba darbe bendradarbių, kurie visgi rūko.

Taigi, tokie nerūkantys, bet su giminėmis buvo įvardinti kaip pasyviai rūkantys. Ir buvo padarytas tyrimas, kokiomis ligomis tie pasyviai rūkantys suserga. Ir paaiškėjo, kad jei tik kokia nors liga žmonės suserga - tai patikrinus paaiškėja, kad pasyviai rūkė. Netgi jei ta liga yra AIDS, maliarija, kojų ar rankų lūžiai, smegenų sutrenkimai, įgimta silpnaprotystė ar dar kas nors.

Taip padarius tyrimus, mokslas ir PSO gavo įrodymus, kad pasyvus rūkymas ne tiktai kenkia, bet ir kenkia daug kartų labiau. Pvz., netgi plaučių vėžys nuo paprasto rūkymo kyla gal tik kokiais 20% sunkaus ilgalaikio rūkymo atvejų, bet štai jei paimsime visus plaučių vėžio atvejus, kurie nerūkė, paaiškės, kad 100% iš jų buvo pasyviai rūkantys. Taigi, rūkantiems plaučių vėžio tikimybė gaunasi 20%, o nerūkantiems - 5 kartus didesnė.

Taip PSO ekspertai išvedė teoriją, kad pasyvus rūkymas kenkia daug kartų labiau, ir kad tas kenksmingas poveikis tęsiasi netgi atvirame ore už kokių 20 metrų ar daugiau. Štai tokie pasyvaus rūkymo pavojai paskui daug metų buvo naudojami kaip esminis kovos pireš rūkymą ir tabako draudimų įvedimo argumentas.

Dar vėliau, kadangi ta pasyvaus rūkymo sąvoka buvo taip plačiai išplatinta, tai atsirado ir jai priešpastatyta sąvoka - aktyvus rūkymas. Tai tada kažkurie rūkoriai ėmė skaičiuoti, kad aktyvus rūkymas kažkaip daug kartų sumažina tuos kenksmingumo skaičius ir ėmė priverstiniu pasyviu rūkymu besiskundžiantiems kovos prieš tabaką aktyvistams siūlyti tyčia aktyviai parūkyt, kad kenksmingumas sumažėtų. Tai gal šitai kiek prablaivė kai kuriuos aktyvistus, nes kalbų apie kenksmingą pasyvų rūkymą po to kažkiek sumažėjo.


Pipedija - prieš pasyvų rūkymą!

Pipedija čia prisipažįsta, kad irgi mėgsta skleisti panašias nesąmones, todėl visiškai palaiko pasyvaus rūkymo žalą!

Stop planetos nuodijimui kancarogeniniais mirties nuodais ir pragaro šlykštynėmis! Rūkymas - tai klimato atšilimo priežastis! Uždrauskime bet kokius pailgus cilindinius apvalainus daiktus!