Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Oskar Dirlewanger

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Paskutinė Oskaro nuotrauka būnant Europoje.

Oskar Dirlewanger - Liūdnai pagarsėjas nacis ypač dėl to kad vadovavo SS divizijai kuri buvo sudaryta daugiuasiai iš kalinių ir tarybinių musulmonų. Gimęs Vokietijoje 1895, mirė Egipte, nors data ir tiksli vieta nežinoma.

Veikla Pirmąjame pasauliniame kare

Sudalyvavo šitas veikėjas ir pirmąjame Pasauliniame kare, ir ne kaip koks eilinis (kokiu buvo Hitleris), o karininkas buvo ir drąsa pasižymėjo. Netgi 10 kartų buvo paskelbtas dingusiu, bet vis atrasdavo jį gyvą ir besikaunantį. Ne vieną medalį gavo.

Veikla Tarpukario metais

Be karo šitam žmogui visai liūdna buvo, ne vieną profesiją išbandė. Dirbo banke, vėliau mokytoju, vėliau išprievartavo 13 metų amžiaus mergaitę, dar vėliau girtas važiavo tarnybiniu automobiliu, kol padarė avariją. Galop atėjo karo metai, prasidėjo Ispanijos pilietinis karas, Dirlenwangeris prisirašė prie savanorių ir kartu su visu Kondoro Legionu išvyko į Ispaniją padėti Nacionalistinei Ispanijai kovoti prieš Resublikonų Ispaniją. Jam sekėsi neblogai, paskalbtas dingusiu buvo netgi 3 kartus. Vėliau dėl skaičiaus buvo prirašytas į NacionalSocialistų partiją.

Antrasis pasaulinis karas

Prasidėjus antrajam pasauliniam karui, o tiksliau Vokietijos-SSRS karui, Henrichas Himmleris sugalvojo panaudoti kalinius, kurie sėdėjo už brakonieriavimą, prieš sovietų partizanus. Taip buvo įkurta 36ta Waffen Grenadier Division, pavaldi SS, geriau žinoma kaip Dirlenwangerio Brigada. Kurios vadu ir buvo paskirtas Oskaras Dirlenwangeris. Vokietijai pralaimint karą, Himmleris siuntė vis daugiau kalinių į Dirnewangerio brigadą, nuo prievartautojų ir chuliganų iki žudikų ir nepakaltinamų asmenų, o vėliau netgi prijungė savanorius musulmonus kurie buvo paimti kaip karo belasiviai iš Raudonosios Armijos. Pats Oskaras toleravo savo karių daromus nusikaltimus ir naudojosi proga paprievartauti mergaites. Daug istorikų teigia, kad Oskaras pats buvo psichas ir sadistas, bet čia tik prielaidos.

Visgi 1945 metų vasario mėnesį per mūšį Oskaras buvo sužeistas ir nugabentas į užnugarį, čia jam ir baigėsi antrasis pasaulinis karas.

Pomirtinis gyvenimas

Oskaras Dirlenwangeris tariamai buvo paimtas į nelaisvę, kur lenkų kariai jį mirtinai sumušė. Neaišku, kas čia tokių nesąmonių prikalbėjo, nes visi žino, kad Oskaras pabėgo į Egiptą, kur sėkmingai ruošė egiptiečius diversantus Arabų-Izraelio karui. Kalbama, kad netgi iki 1960m. išgyveno.