Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Opozicija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Liumpenproletariatas aktyviai domisi paskutinėmis naujienomis iš Smolnio

Opozicija be tiesioginės reikšmės, reiškiančio kažką nusiteikusio prieš aktualiąją valdžią, šis žodis reiškia tokį masmedijos produktą, kuris popieriaus forma leidžiamas nuo 1991 metų. Gal jau tiksliau jau ir nebeleidžiamas, nežinom jau net...

Anuomet laikraštį "Opozicija" kūrė gi toksai Vytautas Petkevičius, katras paskui savo knygoje "Durnių laivas" rašė, kad paskui į to laikraščio leidimą sukišo daug pinigų, o kai prireikė juos atgaut, tai Algirdas Brazauskas nenorėjęs mokėt, tai tada jau Petkevičius gavęs kažkokius kontržvalgybos archyvus, katruos ant stalo galėjęs padėti... Gal taip ir išsisprendė tas nemokėjimo klausimas.

Pamenu kai jis papuldavo prieš kokius desetką metų - tai buvo pensininkų bambėjimo ir prisiekusių kamuniūgų bezdėjimo laikraštpalaikis, kupinas debiliško sąmojaus su pasitaikančia viena kita karikatūra. Žiū ir dabar tai egzistuoja - vat skundžiasi vandens patrankomis, skirtomis vaikyti visokius agresyviai nusiteikusius debilus bei besidžiaugiančia reiškiniu, kurio metu iš dviejų šūdų gaunasi vienas (nesupratusiems užuominos paaiškinu kad tai "Fronto" ir Socialistų partijos susiliejimas bendrai kovai prieš negandas visokiausias).