Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Neapykantos nusikaltimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Neapykantos nusikaltimas - tai toksai, kuris dėl neapykantos, tas gi ir iš pavadinimo matosi. Tik vat įdomu, kad kažkokie filosofai iš kažkokios Naujosios Kairės keistai ėmė skleisti nesuprantamas idėjas, kad neapykantos nusikaltimai - tai tiktai tie visokie, kur rasizmas, patriarchatas, homofobija ir taip toliau.

Čia keistai reikia suprasti: matyt, jei kokia nors alkoholikė savo vyrą užkapos kirviu ar jei kokie nors marozai praeivį negyvai užplumpins - tai čia jau reikia tur būt suprasti, kad tai be neapykantos, o tiktai šaltu protu kažkokiu viskas, todėl nebaisu ir nieko tokio.

Išties gi tasai pasakymas apie neapykantos nusikaltimus yra tiesiog ideologinio mėšlo nuokrypis, susijęs su nevykusiais bandymais prastumti hate speech sąvoką, pagal kurią būtų galima cenzūruoti ir netgi sodinti į kalėjimą už tai, kad pasakei kažką, kas netiko tolerastams.

Žodžiu, iš tolo, po truputį, pradžioje nuo kažkokios neapykantos nusikaltimų, paskui ir prie kalbų draudimų, o galiausiai įsikurs minčių policija ir baus už visokias mintys negeras...