Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naujas Lietuvos prekės ženklas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vat ir vėl Lietuvos prekės ženklas kažkur kažkoks ne toks...
Kokia laimė, kad LDK laikais prekės ženklai nebuvo populiarūs, nes išties neaišku, kokia tai kūno dalis galėtų būti...

Naujas Lietuvos prekės ženklas ir vėl toks naujas!

„Neregėtos Lietuvos“ autorius Marius Jovaiša dovanoja Lietuvai prekės ženklą. „Drąsi Lietuva – bloga idėja“, – anksčiau M.Jovaiša ne kartą tvirtino, kad kvaila Lietuvą populiarinti kaip drąsią šalį. Jo sukurtas šūkis: „Lietuva – Baltijos širdis“.

Tai čia jau Pipedija pastebi, kad jau ir trečias oficialiai, nors šįsyk atseit neoficialiai pristatomas prekės ženklas ir vėl demonstruoja nuostabius panašumus su kitų įmonių prekių ženklais, tai jau kaip visai buvo toje istorijoje su pirmu Lietuvos prekės ženklu, juolab, kad ir apie esamą irgi kažkas faktų buvo atradęs!

Tai jau čia taip akivaizdžiai gaunasi, kad ir vėl Lietuvos prekės ženklas bus Ežiukas, nes vėl gaunasi feilas kažkoks, nors gal visgi teisybės dėlei reik pasakyt, kad geresnis už tuos ankstesnius nesąmones, katras visokie dezaineriai kūrė...

Naujojo ženklo kūrėjas taip pat teigė, kad kitos Baltijos šalys neturėtų dėl ko įsižeisti, juk yra ir kitų svarbių kūno dalių, kaip kad „Pasaulio bamba“, „Špyga palei nosį“, „Europos gyvaplaukis“ ir pan.