Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pirmas Lietuvos prekės ženklas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai čia vat toks palyginimas plačiai paplito apie Lietuvos prekės ženklo nukopipyzdinimą galimą

Pirmas Lietuvos prekės ženklas - taigi anoks prekinis ženklas, katrą sukūrė reklamos agentūra DDB, tai ir konkursą laimėjo, ir berods gal ir pinigų labai nemažai gavo, tai o paskui išaiškėjo, kad tasai ženklas kažkaip visai tipo nėra nuplagijuotas, bent jau taip kažkokia ten komisija nusprendė.

Tik paskui daugelis sakė, kad hujpariši, o dar ir anasai Kanados miestas Londonas Lietuvą į teismą patraukt galėtų, ir neabejotinai išsyk laimėtų...

Tai čia jau turim pasakyti, kad tokie visokie panašumai nuolat persekioja Lietuvą, ir kai tik sukuriamas eilinis Lietuvos prekės ženklas, tai kaskart išaiškėja, kad daugelis atranda visokių kopipyzdinimo požymių akivaizdžių.

O tai dar čia irgi norim paminėti, kad Kanados Londono prekės ženklas - tai ne šiaip nerišlaus miestelio prekės ženklas, o į krūvą vadovėlių dizaino įtrauktas, kaip pavyzdys. Taip kad matomai arba tie dezaineriai dizaino vadovėlių net neskaitę, arba kaip tik viską pagal vadovėlį darantys!

Ir tai dar dabar pasirodė Naujas Lietuvos prekės ženklas, katrasai irgi siūlomas vietoj oficialaus. Ir vėl kažkokia galimai kopija ir plagiatas.

Tai čia vėl tik eilinį kartą verta Ežiuką prisimint, katrasai tai jau tikrai nenukopijuotas nuo nieko.