Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naudotojo aptarimas:Andriukas dviratukas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pipedija jau seniai jūsų laukė, dėkavojame, kad pagaliau atradote šią kloaką, tad raginu jus šikti Pipedijon kuo daugiau. Aprašyk viską.

Apie išgamą Frank Würft, apie planus pievelėj prie balto tilto pastatyti dar vieną maximą, apie psichotronus, apie pimpienes, apie kraujasiurbį Zuoką, apie viską, kas ta nepatinka. Ačiū ta Andriau, kad įsiliejai į Pipediją.

Lauksim naujų jūsų išmatinių šedevrų... --PostFactum 08:16, 2011 lapkričio 23 (GMT)

Negaliu šikti. Užsikirto išeinamoji gerklė. Į ją iš Zuokos subinės į manąją perlipo kažkoks kurmis. Pasidarbavo, kaip rašau puslapyje apie save.
Aš šiku. O jis šudą nublizgina.
Reikia kamščiautraukio. Arba bent plaktuko.
Štai kokie norai Mūsų Karvespienaso
Reikia jam šikti Berną dar vesti
sisioju sisioju Apsisisioju
Kanklių rožė Zuokas vampyras --Karvespienas 21:08, 2011 lapkričio 24
Matau iš Zuokos kakpakalio dygsta ne viena uodega, o 2 iškarto.
Ši pimpė nėra kamščiatraukis. Ji labiau yra plovykla.

Pasimokyti reikia techninių dalykų

Antraštes straipsnių viduje reikia dėti su dviejais lygu ženklais iš abiejų pusių ar triejais lygu ženklais, jei smulkesnė kokia. Nes kai pavieniais lygu uždedama - tai h1, o jis turi būti tik vienas (ir yra automatiškai padaromas iš pavadinimo), nebent koks ypatingas atvejis. O ir šiaip, nereikia html dėti, kai reikalo nėra, nes kol kas viską, ką darėt, galima gražiau padaryti su wiki formatavimu. O tai kitaip ateity tik problemų prisidarys.

 • Štai
  • jums
   • pavyzdys
ir dar
ir dar labiau
ir dar
 1. ir skaitmenom
  1. ir daugiau
   1. ir dar dar
О ir linkai čia dėliojami tik kaip pedivikijoje, kad visi nesusipratėliai patikėtų, tik kaip referencai... Čia jums štai - Kaip turi atrodyti Pipedijos straipsnis?

-- Kišeninio peiliuko makštis, kišeninė kišenė 23:11, 2011 lapkričio 25

Na tai ką galėčiau patarti šiuo atveju?.. Manau jums reiktų mažiau gilintis į tuos visus HTML ir skaitmenas. Nes kai per daug skaitai, tai išsivysto silpnaregystė.
Jūsų wiki formatavimo pamokėlė gal pravers kam. Na tai aš netrukdysiu, ir padėsiu ją ant čionai, kad praverstų. Bet kad liaudis čia kaip matote patologinė, tai vargu ar kas supras.
Jūsų žiniai, kaip didis žinovas ko nežinau, pasakysiu, kad HTML bet kurioje pedikoje yra sveikintinas ir sveikas dalykas. O nesveiki išsidirbinėjimai, kaipo visokie tie ženkliukai keisti tai rodo tik nesugebėjimą suvokti visko pradą HTML. Bet aišku tąjį mes paliekame nenagrinėtą, nes visiškai nesuvokiame ką parašėmė. Mes kaip greičiau prikevezojame. Kaip bus taip bus. Ar ten HTML gavosi, ar JKLMN, tai mes nesuvaldome padėties visiškai.
Ženklas "=", dar vadinamas lygybė, visai tinka ir vienas. Nes perdaug lygybės kenkia kažinkams. Kad jis pasigamina automatiškai, tai nereiškia, kad negalima jo ir atgaminti. Nes kai padarome jį ranka, tai niekas tam procesui netrūkdo.
Na tai išmintį savo aš pateiksiu, kurią aš visuomet seku šventai:
"Mokykimes smulkmenų. O stambių dalykų žinoti neverta.
Tegul stambus dalykas lieka kur buvo. Nes jo visvieną neiškakosi, kiek besistengtum. Bergždžia.
"
O tai reiškia, kad neverta ne prieš ką kovoti, nes priešininkas visuomet laimės. Reikia nuleisti rankas ir verkti.
Man žiauriai patinką tos išminties, tiesiog guru, karmos, brahmaputros autorius, kuris žinia esame pats.
O "delfipedika" mes žinome kas tai yra. Tai niekšų užgrobtam savireklamos prakeiksmui tikras vardas yra "pedipedika". Jau geriau jos neminėti čionai. Nes ten veisiasi tiktai valdžiažmogių tarnai, prekeiviai ir sukčiai, ir jų samdiniai. Kriminalas vienas. Tokie baisūs snūkiai! Nekuriuos mes ir patys aprašėme čia.
Tai tos pedipedikos kažkaip prašau neminėti. Bo pratrysiu kokiu vėmalu apie jąją taip, kad pabos skaityti ir žvengti. Toks blogis joji yra, kad baisu tą pavadinimą net ištarti tikruoju jo vardu.
Antai paminėsiu vos vieną: žodis "sukčius" yra pidapedikoje visiškai uždraustas, it koks padorumas. Nes aptarinėti galima tenai tiktai gerus sukčius. Sakyti, kad jie blogi ir aiškinti šio žodžio esmę - beprasmiška.
Suprantasma vardą savo pakeiskite prašom. Man kaip nemalonu vadinti kažkokiom nepadoriom sąsajom žmogų, ar žvėrį kursai man taip maloniai nugarą pakasė. Jei būtumėt šiaip praeivis, tai būtinai tuo vardu aprėkčiau. Nepraeinu pro tokį malonumą. Bet kai kasote...