Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zvonkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Natalija Zvonkė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
zvonkė - tokia Zvonkė

Zvonkė (kartais dar vadinama Natalija arba tiesiog Nataša arba tiesiog Ivanova) - tokia merga iš grupuotės Yva, o gal 69 danguje]... Kadangi nesigilinam į popsą, tai tiksliai nežinom. Netgi nežinom, kuo ana garsi. Bet galim užtikrinti - Zvonkė atrodo ne blogiau, nei pačios aukščiausios kokybės guminė moteris, tiesa, charakteris pas ją nelabai...

O vieną kartą Zvonkė susimušė su anokia Mia. Sako, gavo nuo šiosios fanarą, nes žiaurioji Mia buvo labai įnirtinga. Bet pikti liežuviai kalba, esą viskas buvo šių dviejų dūrų iš anksto apgalvota, tik Mia pernelyg prisigėrė, tad Zvonkė, nutarusi pasinaudoti padėtim, pavaizdavo nekaltą Pelenę. Ir dar Zvonkė visiems smarkiai giriasi, esą kažkokį "albumą" įrašinėjo nuoga. Ir dar, kad ją persekiojo kažkoks maniakas. Tai, matyt, irgi turėtų padidinti Zvonkės populiarumą.

Ir dar, Zvonkė kartais rašinėja tviteryje, dažniausiai apie tai, koks seksualus jos kūnas, bet tikrasis seksualumas ne kūne, o kažkur kitur. Maždaug kas antrą dieną ten papasakoja apie tai, kaip dainavo kažkur nuoga. Ir panašiai.

Neabejotinai melagingi gandai apie tikrąją Zvonkės praeitį. Dedame čia tik todėl, kad Konstitucijos dvasia gina jūsų teisę gauti informaciją. Kitaip nesužinotumėt.

Uždarbis Vilniaus gatvėse buvo menkas - smuiku groti - ne papais dainuoti. Praevis vyras ir vėl nieko nedavė jaunąjai briunetei

Tikrasis Zvonkės vardas

Elito sluoksniuose kuždamasi, kad Zvonkė nėra žvaigždės, prastuomenei žinomos, kaip Zvonkė, tikrasis vardas. Teigiama, kad jos oficialioji biografija yra pijaro agentūrų sukurptas produktas, o tikroji – verta TV serialo.

Želigovskio žygio laikus menantys vilniečiai kalba, kad blondinė Natalija Zvonkė nėra nei Ivanova, nei Natalija, nei blondinė.

Anot jų ji yra Natanjahu fon Gaonovič, tiesioginė Vilniaus Gaono palikuonė. Ivanovais užsivadino ir kilmingą pavardę fon Gaonovičiai pasikeitė okupacijos metais, slapstydamiesi nuo sovietinio antisemitizmo.

Natanjahų vaikystė buvo liūdna ir sunki.

Šeima norėjo, kad ji būtu smuikininkė, todėl vietoje to, kad žaisti su lėlėmis ir draugėmis, vos išmokusi sėdėti ant puoduko mažoji Natanjahu kiauras dienas čirpindavo gamas ir fugas, varydama į neviltį kaimynus.

Pramokusi groti, jaunoji vunderkindė buvo priimta į Konservatoriją, į smuiko ir vokalo klasę pas patį prof.V.Landsbergį.

Taigi, manantys, kad Zvonkė dainuoja papais, o groja tik nervais - klysta.

Tais metais ji dar buvo briunetė ir labai bijojo vyrų – mat augdama uždaryta su smuiku nebuvo jų mačiusi. Todėl bandymai užsidirbti grojant smuiku Vilniaus senamiesčio gatvėse nebuvo ypač sėkmingi.

Pamenantys tuos laikus bedančiai senukai juokiasi, pasakodami, kaip ji baidėsi kelnėtų praeivių.Zvonkė tarnauja Tėvynei, tampa blondine ir užsitraukia Teroristo Nr.1 nemalonę

Sukakus šaukiamajam amžiui Natanjahų fon Zvonkė išvyko į istorinę Tėvynę atlikti karinės tarnybos. Kadangi buvo paskirta į grynai vyrišką dalinį, kur jai teko gyventi vienose kareivinėse su kokiu šimtu vyruku, tai vyrų bijoti ji greit nustojo. Priešingai, jie pradėjo jai patikti. Net labai.

Todėl ji užsiaugino papus ir tvirtai apsisprendė tapti blondine.

Kalbama, kad tais metais ir įvyko ta istorija su Bin Ladeno anūku.

Natanjahų fon Zvonkė siunčia linkėjimus Vilniui. Standartinis Izraelio armijos atvirukas


O buvo taip: tanką, kuriuo okupuotas teritorijas patruliavo Natanjahu su bendražygiais, iš laidynės apšaudė mažametis arabų teroristas.

Išgirdęs dzingtelėjimą vairuotojas staigiai spustelėjo stabdį ir įvyko nepataisomas dalykas - Zvonkė nusilaužė nagą!

Tolimesnę įvykių eigą įvairūs šaltiniai aprašo skirtingai.

Anot vienų, pamačiusi, kas atsitiko jos manikiūrui, Zvonkė pasiuto, iššoko iš tanko ir kaip Terminatorius paleidusi kulkosvaidžio seriją perkirto jau benubėgantį teroristą per puse.

Anot kitų, viskas buvo priešingai – ji nuliūdo ir apsiverkė. O šaulį iš kulkosvaidžio perkirto supykęs dėl jos nelaimės būrio vadas.

Bet neesmė, svarbu, kad teroristas gavo, ko nusipelnęs.


Tik va nelaimė – pasirodo, anas besąs paties Bin Ladeno anūkas, vieno iš penkiasdešimties jo sūnų nuo keturiolikos žmonų, vaikas. Tai sužinojęs, kas kaltas dėl jo giminės sumažėjimo, tas paskelbė, kad už Natanjahu galvą duos tiek aukso, kiek ji gyva sveria.

Nenuostabu, kad Zvonkė dabar stengiasi nepriaugti per daug svorio ir nesideda silikono. Nenori varyti į pagundą aplinkinių.

Juk kas gi atsilaikys, jei prieš akis šmėžuos koks laisvai konvertuojamas 100 kg. aukso ekvivalentas ?


Yra manančių, kad tai yra picą išvežiojančios firmos reklama

Zvonkė tampa Zvonke ir blondine


Po dembelio grįžusi į Lietuvą Zvonkė pradeda slapstytis nuo teroristų. Išmaino Natanjahu vardą į Natalijos, pasivadina Zvonke, atsisako priedelio fon ir pakeičia orientaciją į blondinės.


Jau minėjome, kad visai padorius papus dar armijoje užsiaugino, tai su jais nieko nedarė.


Kadangi vyrų jau nebebijojo, tai smuiko nebekankino, o susirado darbą. Nenorime apie tai plėtotis.


Štai reklaminis plakatas iš tų laikų.

Pasakysime tik, kad darbo buvo daug, jos populiarumas augo kaip ant mielių ir galų gale ją pastebėjo Broliai-prodiuseriai, kurie ir išmokė Zvonkę dainuoti papais bei daugelio kitų dalykų, už kuriuos mes ją ir mylime.


Jie sukūrė ir tą oficialią nuobodžią biografiją, kurią žino daugelis.

Populiariausios Zvonkės citatos

  • Jau ką davė Dievas, tą davė. Kodėl turėtume nesidžiaugti? Bent jau papais dainuojame, o ne silikonais.


Skelbimai:

  • @natalija_zvonke: Gal yra pageidaujančių perimti "natalija_zvonke" profilį? Tviteris
  • Zvonkės nuotraukų neperkam

Naujienos

Zvonkė vėl matyt taps Ivanova, mat jos brangusis Deivydas Zvonkus susirado kitą bobą, tad nutarė tiesiog išsiskirti po ilgo ir darnaus bendro santuokinio gyvenimo. Tai tikras nuostolis Lietuvos popkultūrai bei meno pasauliui.