Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Myžti į burną

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Star of life.png  Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Taip taip, netgi taip vat!

Neabejotinai - tai pats sveikiausias urinoterapijos būdas, tiesiog panašus, kaip pieno gėrimas tiesiai iš karvės tešmenio, tai gal ir patsai sveikiausias matyt.

Kiti gi sako, esą tai arba nudaunėjusios alternatyviosios medicinos apraiška, arba kažkas panašaus į benkiek pakrypusio sekso rūšį. Tai kaiptais net pagalvoti apie tokią galimybę šlykštoka pasidaro, vienok pedivikija ir tai aprašo, netgi terminas specialus pasirodo yra, besiasocijuojantis nei tei su urlaganu, nei tai su urodu - urolagnija. Pasidairius mergaičių forumuose kaip tais visko galima rasti ir patirti, kad čiulpti ar dulkintis per šikną būna visai malonu [1], bet kaip tais nepavyko aptikti kad būtų malonu, kai kas nors myža tau į burną. Na, pasaulis platus, iš penkių milijardų čiabuvių bent vienam visokių įmantrių įdėjų be abejaus gali šauti į galvą, kaip pasimaloninti ar kitą pamaloninti. O kas nemalonu vienam kitam gali būti dieviška palaima.

Be abejaus myžimo į burną teisėmis rimtai turėtų susidomėti tolerastai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://diskusijos.darnipora.lt/analinis-seksas-t1252.html