Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Moteris Voverė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Moteris Voverė - toksai personažas, kurį sugalvojo kažkokia veganė, kuri gal apsirijo kokių nors dilgėlių ar dar kokios nors žolės, nes veganai maitinasi visokia žole ir kitais nemaisto produktais.

Tai nors apie tą Moterį Voverę žinoma labai nedaug, bet paaiškėjo gi, kad tai yra kažkoksai iš Žaliojo tilto balvonų, vaizdavęs kažkokią valstietę su varpomis. Pasirodo, tos valstietės varpa buvo voverės uodega.

Taip pat dar žinoma, kad buvo Vilniuje surengta Moters Voverės egzekucija, kurios metu Vilnius persipjovė venas ir paplūdo krauju, o galų gale Moterį Voverę nužudė Šimašius.

Kitų duomenų apie Moterį Voverę kaip ir nepavyko rasti, vienintelius prasmingus paminėjimus tesuteikė kažkokia Bloga Veganė - anokia blogerė, besikapstanti kažkur Wordpress užkampiuose ir straipsnių populiarumu tos blogofermos lietuviškuose topuose bekonkuruojanti su gerai žinomu Kantu.

O dar kartą Seimo narys toksai - Kęstutis Masiulis paskaitė kažkur apie šitą Moterį Voverę ir maždaug taip pareiškė:

"Jei balvonus leidęs nukelti Šimašius nužudė voverę, tai prieš dvidešimt penkerius metus griaudami leninus ir kapsukus nužudėme mešką ir vilką? Kažkoks išprievartautos sąmonės zoosodas..."

Čia jau Pipedija negali nesutikti, nes būdinga, kad kliedesiai įvairius pavidalus įgauna.