Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Bloga Veganė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Bloga Veganė - kokia tai blogerė, gi niekuo ir nežinoma, gal nebent išskyrus tiktai tuo, kad pas ją kartą atrado žmonės kažkokius skundus, kad kažkokiu būdu Šimašiaus rankomis buvo žiauriai nužudyta kažkokia tai Moteris Voverė. Taip ir parašė savo kažkokio straipsnio pavadinime, jau pačiame straipsnyje dar pridėjo taip, kad visiems aišku būtų - "Moters Voverės egzekucija".

Aišku neabejotina, kad šitokie pareiškimai susilaukė plačių atgarsių įvairiausių sluoksnių tarpe, ypačiai tarp kai kurių veganų, nes tieji susirūpino, kad šitokia simptomatika gali būti susieta su veganizmu ir vegetarija.

Tuo tarpu pati gi Bloga Veganė skundėsi štai vat šitaip va ir va kaip dėl to, kad nuimti Žaliojo tilto balvonai:

"Dar visai neseniai klaidžiodama po Londoną ar Paryžių ir apžiūrinėdama ten stovinčias ir istoriją menančias skulptūras mąsčiau, kad į Vilnių atklydusiam europiečiui girčiausi tik Žaliojo tilto skulptūromis. Jos vienintelės savo menine kokybe gali stoti greta kultūrinių sostinių skulptūrų. Tobuli Sovietinio meno pavyzdžiai pačiame Vilniaus centre! Įsivaizduokite, sakyčiau svečiui, mes buvome okupuoti, o dabar — laisvi."
"Jų didingumas ir grožis primena, kad visa tai buvo rimta ir apėmė visas gyvenimo sritis. Tai mūsų istorija. Kas istoriją siekia užmiršti, bus priversti ją pakartoti. Siekiantys užmaršties save pasmerkia ir tampa latentiniais tėvynės išdavikais."

Kažkur dar savo Facebook puslapyje šioji Bloga Veganė dar išvedžiojo ir kažkokias ekonomines teorijas, kad štai Lietuva turėtų pasimokyti iš Graikijos, nes štai negerai, kad nesiskolino, o Graikija štai kaip gal ir nieko - čia kaip tik tuo metu, kai jau praisdėjo rimti svarstymai, ar Graikija sugebės išlikti ES, o patys graikai jau būriavosi prie bankomatų eilėmis.

O bendrai tai visiška grafomanija, jei neskaitysim kažkokio vieno recepto, kurį tosios bloge aptikome. Tai ten buvo pavaizduota ir nuotrauka su kažkokiomis salotomis, apipiltomis kažkuo panašiu į žalsvą atvemtą karvės atrajojimo masę.

O bendrai tai Pipedija rekomenduoja, nes gražus ir dvasingas tinklaraštis, labai malonus skaitymas, protingos autorės mintys.


Bloga Veganė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!