Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Milda Petrauskienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Milda Petrauskienė

Milda Petrauskienė - nuostabi moteris, kuriai Pipedija lenkia galvą, nes jau su Ponia Milda pyktis tai galėtų nebent beprotis, čia gi ne šiaip asmenybė, o Asmenybė iš didžiosios raidės. O ir kompramato apie ją Pipedija neturi ir žino, kad neras, tai ir neieškos net.

Sako, keičiasi vadai pas socdemus, tai Brazauskas, tai Kirkilas, tai dar kažkas... Tik visad lieka partijos šeimininkė ir tvarkytoja Ponia Milda, ilgai valdžiusi ir socdemų biudžetą. Tai tik Algirdas Butkevičius, tapęs socdemų vadu, nustūmė Ponią Mildą į šalį ir vieoj jos Juozą Oleką pinigus valdyt paskyrė... Tai jau dabar visi kalba, kad Algirdas Butkevičius padarė didelę klaidą ir užrūstino patį Brazauską...

Pipedija neabejoja, kad Milda Petrauskienė - tai žaviausia, iškiliausia ir ligšiolei svarbiausia LSDP asmenybė, kuri viską lemia, nes pakeri žmones savo protu, žavesiu ir valia!