Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Maturegirl

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Maturegirl arba Mature Girl - taigis žymioji blogerė išu LJ, įžymi savo protu ir išdidumu. Domisi antropologija ir dar ten kažkuo ir sklando gandai, kad dėsto personalo vadybą ne kur kitur, o MRU. Dar mėgsta fotografuoti ir yra labai graži, tik kad per daug pasikėlusi, tai čia jau gal ir trūkumas, o gal kaip tik vertė nuo to kyla. Nors kiti gi sako, kad čia tiesiog drovumas išties, o ne joksai nepasikėlimas.

Taigi dar garsioji Maturegirl yra garsi tuo, kad atrado visokių ten neformalių skelbimų įžymybę, netgi garsesnę, nei 209, ir negana to, tai dar ir apkrikštijo tą įžymybę specialiu vardu-pravarde - Fufūkaka.

Čia aišku, kaip ir įpratę, galėtume prašyti nuogos Maturegirl nuotraukos, bet jau numanom, kad negausim, tai net ir neprašom. O dar čia turim pastebėti, kad Maturegirl savo tolerancine panieka prilygsta Maumui, tai čia gal toks bendras MRU dėstytuvų tarpe išsiugdomas bruožas, nes gi nu negali būti tiek keistų sutapimų, pala pala, negi čia Maumaz yra Maturegirl? Nagi tiesą sako, kad moterų internete nėra, nu betgi nu bet jau ne taip gi baisiai gali būt...